6 دلیل ارگاسم دروغین و نمایشی

یک مشکل جدی پزشکی و بالینی اختلال عملکرد ارگاسم است: “وضعیتی که وقتی کسی در رسیدن به ارگاسم مشکل دارد، حتی در صورت تحریک جنسی  کافی” این بیماری به عنوان آنورگاسمیا نیز شناخته می شود.

 • ارگاسم دروغین و نمایشی

  ارگاسم دروغین و نمایشی

  یک مشکل جدی پزشکی و بالینی اختلال عملکرد ارگاسم است: “وضعیتی که وقتی کسی در رسیدن به ارگاسم مشکل دارد، حتی در صورت تحریک جنسی  کافی” این بیماری به عنوان آنورگاسمیا نیز شناخته می شود.

  دلایل ارگاسم دروغین و نمایشی

   

  – عوامل و دلایل مختلف در تصمیم گیری شخص برای ارگاسم نمایشی، تأثیر می گذارد. آنها شش دلیل اصلی پیدا کردند:

  • احساس خوبی دارد: “هیجان انگیز و راضی کننده است.”
  • برای شریک زندگی: “من نمی خواهم به احساسات شریک زندگی خود صدمه بزنم” و “من می خواهم که همسرم به ارگاسم برسد.”
  • وقتی نمی خواهید وارد رابطه جنسی شوید: “رابطه جنسی خیلی طولانی می شود و من می خواهم تمام شوم” و “رابطه جنسی لذت بخشی نیست.”
  •   قدرت: “این یک ابزار قدرتمند است که می توانم از آن برای گرفتن چیزهای دیگری که از شریکم می خواهم استفاده کنم.”
  • عدم امنیت: “دوست ندارم شریک زندگی من فکر کند من یک شریک جنسی بد هستم.”
  • اطمینان و احساس دوست داشتن: “این راهی برای ابراز عشق به شریک زندگی من است” و “راه مهم احساس نزدیکی با او”.
  orgasm revolution 750x430 - 6 دلیل ارگاسم دروغین و نمایشی
  ارگاسم نمایشی

  زنان تنوع زیادی در نوع یا شدت تحریک که باعث ارگاسم می شود از خود نشان می دهند. تشخیص اختلال ارگاسم زنانه باید بر اساس قضاوت پزشک بالینی باشد که ظرفیت ارگاسم زن نسبت به سن، تجربه جنسی و کفایت تحریک جنسی دریافت شده کمتر از حد معقول است. این اختلال باعث پریشانی مشخص یا دشواری بین فردی می شود.

  درمان مشکلات ارگاسم نمایشی در زنان باید با ارزیابی دقیق نقش نسبی مسائل روانی، جسمی و بین فردی در هر مورد انجام شود. در یک محیط پزشکی، باید با توجه ویژه به درد جنسی تشخیص داده نشده و تأثیر مصرف داروهای تجویز شده یا تفریحی، ارزیابی مشارکت جسمی در این مشکل انجام شود.

  با این حال، بیشتر اختلالات ارگاسم در زنان عمدتاً ماهیت روانشناختی دارند و این متغیر است که نیاز به گسترده ترین ارزیابی دارد. مباحثی که باید در ارزیابی دقیق مشکلات جنسی مورد بررسی قرار گیرد شامل بررسی کلیه عملکردهای جنسی فعلی و پیگیری مسئله محور هنگام ارائه مسئله است.

  حتما بخوانید: درمان استرس

  جمع آوری اطلاعات در مورد اختلال عملکرد ارگاسم

  وقتی بیمار دچار اختلال عملکرد ارگاسم می شود یا وقتی سابقه جنسی نگرانی را نشان می دهد ، پزشک باید سوالات مربوط به مشکل خاص را پیگیری کند. هدف این است که اطلاعات خاصی از بیمار (و همسر او در صورت وجود) در مورد موارد زیر بدست آورید:

  • چگونه او مسئله ارگاسم را تعریف می کند (برای تعیین اینکه پزشک و بیمار در یک تعریف مشترک هستند)
  • هنگامی که مشکل شروع شد (برای تمایز بین آنورگاسمی اولیه و ثانویه و شناسایی هرگونه تروما یا بیماری مرتبط)
  • این که آیا اختلال عملکرد مدام رخ می دهد یا فقط در طی فعالیت های خاص یا با شرکای خاص (برای تمایز بین اختلال عملکرد اولیه، ثانویه و موقعیتی)
  • چگونه مشکل، زندگی، احساسات و روابط وی را تغییر داده است (برای ارزیابی شدت اختلال عملکرد به بیمار و همسر وی)
  • چگونه او سعی کرده است مشکل را حل کند و راه حل های او چگونه کار کرده است (به طوری که پزشک ناخواسته رویکردی را که قبلاً شکست خورده پیشنهاد نمی کند)
  • آیا او خواهان درمان این مشکل است؟ (به طوری که بتوان رویکردی را برنامه ریزی کرد)

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

  ۰۲۱۲۲۶۳۶۸۵۸ –  ۰۹۲۱۲۷۷۳۷۲۴

  یک مشکل که پزشک ممکن است در ارزیابی اختلال عملکرد ارگاسم با آن روبرو شود، احتمال حضور فقط خانم برای مصاحبه است. در صورت بروز مشکل ارگاسم اولیه، مصاحبه با زن و شوهر از اهمیت کمتری برخوردار است زیرا معالجه بر این خواهد بود که به زن آموزش داده شود تا خود را به ارگاسم برساند. با وجود آنورگاسمای ثانویه یا موقعیتی، ارزیابی رضایت جنسی زوجین و همچنین تعداد ارگاسم های بدست آمده مهم است. همچنین تعیین اینکه آیا علت نگرش، رفتار، ارتباطات در مورد نیازهای جنسی یا مشکلات بزرگتر در روابط زوجین است که در حوزه جنسی بیان می شود، مهم است.

  برخی از بیماران قادر به ارائه اطلاعات در مورد دیدگاه شریک زندگی در مورد این مشکل هستند اما درمان موفقیت آمیز مشکل ارگاسم ثانویه اغلب نتیجه بهبود ارتباط بین شرکا است. در این موارد می توان مصاحبه مشترکی را پیشنهاد داد. در این پرسش باید نظرات هر دو شریک زندگی در مورد مشکلات ارگاسم زن و همچنین احساسات آنها در مورد مشکل بیان شود؟

  پزشک معالج بیمار مبتلا به اختلال عملکرد ارگاسم نیز لازم است سلامت روانشناختی فرد و زوجین را ارزیابی کند. آیا این زن افسردگی درمان نشده ای دارد که تحریک جنسی او را کاهش داده باشد؟ آیا او از یادآوری یک تجربه جنسی آسیب زا چنان نگران است که نتواند فعالیت جنسی فعلی را به عنوان لذت بخشی تجربه کند؟ آیا او نگران یک شغل، یکی از اعضای خانواده بیمار یا یک مشکل مالی است که باعث حواس پرتی او می شود؟ آیا یکی از شرکا نگران این است که شریک زندگی دیگر رابطه داشته باشد یا اگر مشکل حل نشود یکی از آنها را خواهد داشت؟

  image 750x430 - 6 دلیل ارگاسم دروغین و نمایشی
  ارگاسم نمایشی

  درمان اختلال عملکرد ارگاسم اولیه

   

  درمان برای آنورگاسمای اولیه می تواند کاملاً ساده باشد. استمنا مستقیم یک روش درمانی انتخابی است. 40 کتاب درمانی اغلب برای کمک به زن پیش ارگاسم در رسیدن به اولین اوج خود کافی است. و استفاده از ویبراتورها. اگر پزشک یک مطمئن را برای بحث در مورد مشکل ایجاد کرده باشد، می توان در محیط پزشکی دستورالعمل ارائه داد. هیمن چهار مرحله DM را بیان می کند:

  (1) مرور پیشینه، زمینه و معنای تجارب جنسی قبلی

  (2) بررسی رابطه عاطفی و جسمی فرد با بدن از طریق کاوش خصوصی و غیرحسی دستگاه تناسلی

  (3) کشف الگوهای برانگیختگی فردی از طریق افکار، لمس و تصویر

  (4) یادگیری مشارکت در تغییر رویکرد جنسی. آشنایی پزشک با رویکرد DM وی را قادر می سازد تا تمرینات را متناسب با نیازهای فرد بیمار تنظیم کند.

  هدف DM این است که زن را به تدریج با لذت بردن از بدن خود آشنا کند. پزشک می تواند با ارائه معاینه لگنی به بیمار کمک کند دستگاه تناسلی خود را شناسایی کرده و آناتومی خود را تجسم کند. سپس وی می تواند خلاصه ای از روند DM را در اختیار بیمار قرار دهد. به وی آموزش داده خواهد شد که دو یا سه جلسه کوتاه (در یک فضای خصوصی و دور از حواس پرتی) را به تمرین انواع مختلف لمس در قسمت های غیر تناسلی بدن خود اختصاص دهد. هنگامی که بیمار جلسات اکتشاف دستگاه تناسلی را آغاز می کند که در آن تمرکز بیشتر بر روی ایجاد احساسات است تا ایجاد انگیزش. در آخر، استفاده از ویبراتور پیشنهاد می شود. تا زمانی که بیماران دچار ارگاسم می شوند. اگر استفاده طولانی مدت از ویبراتور در یک زن مبتلا به پیش ارازمی ایجاد ارگاسم نکند، ارزیابی پزشکی گسترده تری لازم است .

   

  حتما بخوانید : ترک ترامادول

  استراتژی درمان در مواردی که بیمار قادر به ارگاسم با یک شریک زندگی بوده اما این توانایی را با شریک فعلی (ثانویه) ندارد یا در مواردی که هدف ارگاسم کویتال (موقعیتی) است، چندان ساده نیست. روش درمانی باید براساس نقش نسبی عوامل جسمی ، روانی و بین فردی باشد. به عنوان مثال ، وقتی مشکل یک زن و شوهر این باور باشد که ارگاسم کویتال تنها ارگاسم واقعی است ، پزشک می تواند در این زمینه آموزش ببیند و می تواند با این باور اشتباه مقابله کرده و آن را به چالش بکشد ، و زن و شوهر را تشویق می کند متن جنسی خود را گسترش دهند تا گزینه های کمتری داشته باشند فشار برای رسیدن به هر دو شریک.

  در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، درمان آنورگاسمی موقعیتی باید شامل آموزش باشد تا زن بیاموزد که چگونه خود را به اوج برساند و موقعیت ها، لمس ها و حرکات بیشتر از همه مفید است. بعداً می توان مانور پل را به وی و شریک زندگی اش آموخت که در آن زن از طریق تحریک دستی و دهانی توسط معشوق خود به اوج لذت جنسی می رسد.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

  ۰۲۱۲۲۶۳۶۸۵۸ –  ۰۹۲۱۲۷۷۳۷۲۴

  مطالب پیشنهادی:

  ترک ماری جوانا 

  عوارض ارضا نشدن مردان

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: