6 موردی که مانع رسیدن شما به موفقیت میشن

بعضی اوقات در زندگی ، ما انرژی و وقت خودمون رو بیش از حد صرف چیزهایی می کنیم که واقعاً رضایت و پاداشی برای ما ندارند. علاوه بر اون نتایج مثبتی برامون ندارند.

 • موفقیت

  موفقیت 

   

  تاحالا فکر کردید که هر چقدر تلاش کنید ، دوستان یا خانواده تون همیشه موفق تر از شما هستند؟ این حس ممکنه تلخ باشه و آرزو کنید کاش می تونستید به همون دستاوردها برسید. نگران نباشید ، طبیعیه که هر کس هر از گاهی چنین احساسی داشته باشه.

  ما معمولاً افراد موفق رو توی یک جایگاه غیرواقعی قرار می دیم که ممکنه ما رو گمراه کنه و فکر کنیم اونها عالی هستند. در بعضی مواقع دیگه ،این جایگاه می تونه مانع این بشه که ما به این فکر کنیم که شخص چطور دست پیدا کرده به این موفقیت ؟ توجه به مراحلی که افراد موفق برای پیشرفتشون در زندگی برمیدارن خیلی راحت نیست . علاوه بر اون باید به این هم توجه کنیم که افراد موفق چه عاداتی رو در زندگی شون حذف کردن؟

  بعضی اوقات در زندگی ، ما انرژی و وقت خودمون رو بیش از حد صرف چیزهایی می کنیم که واقعاً رضایت و پاداشی برای ما ندارند. علاوه بر اون نتایج مثبتی برامون ندارند.

  بنابراین … چرا ما وقتمون رو صرف اونها می کنیم؟ چه چیزی ما رو در اون نگه می داره؟ ممکنه یک موقعیت ، عادت یا شخصی باشه که وقت خودتون رو با اون تلف می کنید ، بهرحال بهتره که موارد مثبتی رو که باعث خوشحالیتون میشن رونگه دارید. در مورد چیزهایی که منفی هستند وقتش رسیده که رهاشون کنید.

  achivment1 660x330 1 - 6 موردی که مانع رسیدن شما به موفقیت میشن
  موفقیت
  لطفا بخوانید : ۸ عادتی که برای رسیدن به خوشبختی نیاز دارید

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

   

  ۰۲۱۲۲۶۳۶۸۵۸ –  ۰۲۱۲۲۶۲۲۰۰۶

  جهت یادآوری اینکه شما باید چه کاری رو کنار بذارید ، در اینجا هشت وضعیت ، عادت و چیزهایی که ارزش اون رو ندارند که وقت شما رو صرف کنند ، جمع آوری کردیم :

  6 موردی که مانع رسیدن شما به موفقیت میشن

  1-کمال گرا بودن :

  تاحالا زمان زیادی رو صرف تمرکز بر روی یک پروژه یا ایده تون کردید که می دونید اگه به درستی اون رو انجام بدید خیلی عالی میشه ؟ اگه در انجام هر کاری که می خواید “عالی” باشه بیش از حد فکر کنید ، مدام تجزیه و تحلیل کنید و از کار و تلاش خودتون انتقاد کنید چطور میتونید خودتون و شخصیتتون رو وارد کار کنید؟

  بهتره که وظیفه تون رو انجام بدید و انتقادات و کمال گرایی شدید رو کنترل کنید. کمال گرا بودن می تونه مزایای خودش رو داشته باشه ، اما اشکالاتی هم داره .

  2-زندگی در حسرت مداوم :

  زندگی گاهی مزخرفه… اما این دلیل نمی شه که در حسرت و ترحم زندگی کنید! شما میتونید درمورد وجود خودتون و گزینه های اصلی محوری تون فکر کنید .  اما ، اگه ما در مورد هر انتخابی که می کنیم ، در گذشته زندگی کنیم. اگه همیشه از گذشته خودمون پشیمون هستیم ، چطور قراره که آینده مون رو بسازیم؟

  این ذهنیت که “خیلی دیر”هست برای شروع کار یا تجربه ای رو باید کنار گذاشت و اینو باور کنیم که هیچ وقت دیر نیست و کافیه که بخوایم .

  3-روابط سمی :

  مردم می تونن احساسات تون رو جریحه دار کنند و بی ادب باشند. اما این افراد و چیزها ارزش وقت تون رو ندارند. ما تمایل داریم ناخودآگاه این نظرات و اظهارات بی ادبانه رو حفظ کنیم. و اگرچه می گیم اونها نمیتونن به ما برسن ، باید بدونیم که با حفظ این آدما اونها خیلی خوب می تونن به ما برگردند و در مغز ما بخزند و در اونجا لونه کنند.

  این افراد ، ایده ها یا نظراتی که باعث آزار ما می شن می تونن تا جایی جمع شن که افکار ، وقت و انرژی خودمون رو برای اونها تلف کنیم. از خودتون بپرسید: چرا من روی چیزهای منفی تمرکز کردم؟ چرا من اونها رو نگه داشتم؟

  بنابراین اگه با شخصی که احساس خوشبختی در شما ایجاد نمی کنه رابطه منفی دارید ، مهم نیست که اون رو در زندگی تون نگه دارید ، مهم نیست که اون کیه ، مهم شمایید که باید این فرد رو کنار بذارید .

  unnamed 2 - 6 موردی که مانع رسیدن شما به موفقیت میشن
  موفقیت
  لطفا بخوانید : ۶ مورد که نشان می دهد شما یک شخصیت کاریزماتیک دارید

  4-حفظ افرادی که میخوان شمارو تغییر بدن :

  گاهی در زندگی به افرادی برمیخوریم که خیلی سعی دارن مارو شبیه به کسی کنن که دوست دارن . به این فکر کنید که آیا اونها میخوان در کنار شما باشن و هرکدوم به سمت مسیری که دوست دارید برید یا اینکه سعی در تغییر شما به شخص ایده آل و متناسب با نیازشون دارن ؟

  سعی کنید در برابر این افراد بایستید و به اونها بگید که کی هستید و چی دوست دارید .

  5-در انتظار معجزه :

  اینجا در مورد معجزه و کمال صحبت میکنیم! همه منتظر معجزه هستند.

  خوب حدس بزن چی؟ وجود نداره! نسخه کمال آدما باهم متفاوته بنابراین منتظر اون لحظه نباشید چون هیچ وقت قرار نیست معجزه براتون اتفاق بیفته بدون اقدام خاص و تلاشی برای رسیدن به هدف مدنظرتون.

  لحظه ی خودت رو بساز ،اگه مدام منتظر اون لحظه خارق العاده باشید تا زندگی تون تغییر کنه ، از کسی جدا شید ، یا کاری رو تموم کنید ممکنه اون لحظه هرگز پیش نیاد .

  unnamed 1 1 - 6 موردی که مانع رسیدن شما به موفقیت میشن
  موفقیت

  6-استفاده بیش از حد از فضای مجازی :

  استفاده بیش از حد از یک چیز همیشه بده .استفاده بیش از حد رسانه های اجتماعی اگه مفید نباشه و باعث پیشرفتتون نشه کار اشتباهیه ، از خودتون بپرسید بعد از استفاده طولانی از فضای مجازی حالتون بده یا احساس رضایت دارید ؟ اگه رضایت دارید ممکنه استفاده از این رسانه ها براتون مفید باشه اما اگه عصبانی و با حال بد مشغول اینکار هستید وقتشه که از خواب بیدار شید و سراغ کار دیگه ای برید .

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

   

  ۰۲۱۲۲۶۳۶۸۵۸ –  ۰۲۱۲۲۶۲۲۰۰۶

  بیشتر بخوانید : 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  1 Comment
  1. […] لطفا بخوانید : ۶ موردی که مانع رسیدن شما به موفقیت میشن […]

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: