مرکز مشاوره خوب در تهران کجاست؟

مرکز مشاوره : مرکز مشاوره بوجیکا، با در اختیار داشتن پزشکان و درمانگران کاملا حرفه ای، آماده ی ارائه ی خدمات انواع مشاوره های درمانی در زمینه های سلامت، روان و خانواده است.

 • مرکز مشاوره

  مرکز مشاوره

  مرکز مشاوره بوجیکا، با در اختیار داشتن پزشکان و درمانگران کاملا حرفه ای، آماده ی ارائه ی خدمات انواع مشاوره های درمانی در زمینه های سلامت، روان و خانواده است. شما هم اکنون می توانید برای تعیین نوبت جهت شرکت در هر یک مشاوره های گوناگون، اینجا را کلییک کنید و با ما تماس بگیرید.

  Christian Pre Marriage Counseling - مرکز مشاوره خوب در تهران کجاست؟
  مرکز مشاوره

  اما وقتی از مشاوره حرف می زنیم، واقعا از چه چیزی حرف می زنیم؟ مشاوره چگونه می توانید به ما در رفع مشکلاتمان کمک کند؟

  جهت استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی مرکز مشاوره بوجیکا در زمینه کودک، خانواده، زوج درمانی و سایر اختلالات روانشناسی و تعیین نوبت رزرو از متخصصین مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید.

  021-22636858 – 09212773724

  حقیقت آن است که انسان موجودی اجتماعی است. در طول تاریخ همواره در جمع زیسته و از این طریق سیر تکامل را طی کرده است. راز تکامل بشر در تواناییش برای به اشتراک گذاری اطلاعات از طریق زبان است. از طریق حرف زدن. هر انسانی بیشتر از اینکه طالب سکوت باشد، نیاز دارد با دیگران حرف بزند، با آنها تعامل و گفتگو داشته باشد.

  چه پزشک باشد چه یک دوست، گاهی اوقات حرف زدن با نفر دیگر در مورد مشکلات خود می تواند دروازه های جدیدی از راه حل های موجود را به روی انسان بگشاید. راهکار هایی که تا به حال آنها فکر نکرده بود.

  این دقیقا اتفاقی است که در مشاوره درمانی رخ می دهد. نظر یک فرد دیگر که از قضا در زمینه ی آن مشکل تخصص دارد، می تواند افق دید فرد را به روی بسیاری از مسائل و راه حل هایی که به آنها فکر نکرده بگشاید. درمان با مشاوره نوعی از خود درمانی است.

  مشاور بیشتر از آنکه در قالب پزشک تعریف شود، که کارش درمان قطعی بیماری است، به یک راهنما و مربی شباهت دارد، که به بیمار کمک می کند مشکلاتش را حل کند. علی الخصوص در مورد مشاوره های روانی. (مرکز مشاوره )

  اساس درمان با مشاوره، در حقیقت شناخت هسته ی مرکزی مشکل در وهله ی اول، تحلیل راهکار های موجود در وهله دوم، ارائه ی راه حل مناسب برای هر فرد، متناسب با شرایطش در وهله ی سوم، و دادن تمیرینات برای درونی سازی آن راه حل ها در وهله ی چهارم است.

  مشاوره های روانی در حوزه ی های گوناگونی فعالیت دارند، از جمله روانشناسی، مشاوره زوجین، مشاوره خانواده، مشاوره طلاق و مشاوره قبل از ازدواج. چنانچه احساس می کنید در هریک از حوزه های روانی به بن بستی رسیده اید که به کمک یک مشاور، به عنوان یک فرد سوم متخصص نیاز دارید، به یک مرکز مشاوره مراجعه نمایید.

  کمک خواستن از یک مشاور هیچ خجالت و شرمی ندارد، بلکه اولین گام در نشان دادن خواست شما برای بهبودی وضعیت زندگیتان است.

  برای آشنایی بیشتر با این مشاوره های درمانی، و اینکه در یک مرکز مشاوره چه اتفاقی می افتد و چه مشاوره هایی انجام می شود، در ادامه ی مقاله همراه ما باشید. به بررسی برخی از مشاوره های روانی به خصوص در حوزه ی خانواده خواهیم پرداخت. (مرکز مشاوره )

  مشاوره قبل از ازدواج

  مشاوره قبل از ازدواج یک نوع درمان است که به زوج ها کمک می کند تا به درستی برای ازدواج آماده شوند. مشاوره قبل از ازدواج می تواند به شما اطمینان دهد که شما و شریک زندگی آینده تان یک رابطه قوی و سالم داشته باشید – به شما فرصتی بهتر برای ازدواج پایدار و رضایت بخش می دهد.

  این نوع مشاوره همچنین می تواند به شما در شناسایی ضعف هایی که می تواند در آینده مشکلاتی را برای ازدواج ایجاد کنند، کمک می کند.

  مشاوره قبل از ازدواج اغلب توسط مشاوران مُجازی که به عنوان مشاوران ازدواج و خانواده ارائه می شود، شناخته می شود. این مشاوران دارای مدرک کارشناسی و یا مدرک کارشناسی ارشد مشاوره درمانی هستند و مجوز رسمی در ارائه ی مشاوره دارند. (مرکز مشاوره )

  مشاوره زوجین

  وقتی که زوج ها به دنبال مشاوره های زوجین هستند، به این معنی است که تلاش می کنند رابطه خود را حفظ کنند و از جدایی و یا طلاق اجتناب کنند، با هم مجددا ارتباط برقرار کنند و با یکدیگر صادق باشند و یاد بگیرند که چگونه با مشکلات محتمل در آینده برخورد کرده و آنها را حل کنند.

  مشاوران زوجین به زوج روش های مختلفی از مهارت های ارتباطی موثر را آموزش می دهند که ممکن است به ارتباط / یا اعتماد بین زن و شوهر کمک کند.

  مشاوره زوجین برای کمک به زوجین در رفع مشکلات زناشویی پیش آمده در زندگیشان است. مشکلاتی مانند سردی رابطه، تکرر و روزمرگی رابطه، خیانت و غیره.

  نقش اصلی یک مشاور زوجین، کمک به زوج هایی است که در رابطه خود با مشکلاتی مواجه هستند. مشاوران زوجین تمام راه حل های ممکن را به زوج پیشنهاد می کنند که ممکن است در بهبود رابطه آن دو مفید باشد. یک مشاور ازدواج باید طبق الزامات دولتی، گواهی یا مجوز داشته باشد.

  کار در زمینه مشاوره ازدواج مستلزم آن است که فرد بتواند با انواع مسائل حساس مقابله کند و باید بتواند افکار و عقاید ناشی قضاوت را که ممکن است در روند جلسات مشاوره دخالت کنند، دور کند.

  به عنوان مثال، اگر کسی به همسرش خیانت کرده است، مشاور نمیتواند احساسات و نظرات منفی نسبت به طرف خیانت کرده داشته باشد. بلکه یک مشاور ازدواج بدون هیچ پیش داوری و قضاوت به حل معضل کمک می کند. (مرکز مشاوره )

  couples counseling - مرکز مشاوره خوب در تهران کجاست؟
  مرکز مشاوره
  جهت استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی مرکز مشاوره بوجیکا در زمینه کودک، خانواده، زوج درمانی و سایر اختلالات روانشناسی و تعیین نوبت رزرو از متخصصین مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید.
  021-22636858 – 09212773724

  مشاوره طلاق

  طلاق کورکورانه (همانطور که خیلی ها می کنند) یک سرمایه گذاری پر هزینه و وقت گیر است. یک مشاور طلاق می تواند به شما کمک کند وظایف خود را اولویت بندی کنید، انرژی خود را بر آنچه واقعا مهم است متمرکز کنید، و زمانی را که می خواهید صرف طلاق خود کرده  مدیریت کنید تا تاثیر آن را بر زندگی بر روزانه خود کاهش دهید .

  جدای از فرآیند قانونی و اداری و دادگاهی، طلاق اتفاقی است که تقریبا بر همه ی ابعاد زندگی فرد اثر می گذارد و تصمیمی است که باید بقیه ی زندگیتان با آن سر کنید. به همین دلیل طلاق یکی از مهمترین اتفاقاتی است که ممکن است در زندگی هر فرد رخ دهد.

  بنابراین، اولین وظیفه ی یک مشاور طلاق، آن است که مطمئن شود دو طرف دلایل واقعی و صحیحی برای جدا شدن از هم دارند. و اگر این چنین نیست، با مشاوره و راهنمایی لازم اول سعی کند به آنها بیاموزد وضعیت زندگی مشترکشان را بهبود بخشند. اما اگر مشکلات واقعا جدی و حل نشدنی بود، کمکشان کند تا در تصمیمی که برای طلاق گرفتند کمترین آسیب روحی و روانی را ببینند. (مرکز مشاوره )

  مشاوره جنسی

  یک مشاور جنسی به شکل تخصصی به حل مشکلات و معضلات جنسی فرد می پردازد. مشکلات جنسی می توانند موانع زیادی را برای یک رابطه به وجود بیاورند.

  مشاوره جنسی به فرد کمک می کند تا با کنترل جسمی و روحی خود، بتواند برخی توانایی و مهارت های جنسی را بازیابد. کم میلی جنسی ، ناتوانی در نگه داشتن نعوذ، عدم تحریک پذیری جنسی و غیره را درمان کند.

  با انجام تمریناتی که مشاور جنسی به شما توصیه می کند، می توانید بسیار ی از معضلات و مشکلات در تخت خواب را حل کنید. (مرکز مشاوره )

  مرکز مشاوره تلفنی

  برخی مراکز هستند که برای جلب مشتری اقدام به ارائه ی مشاوره تلفنی می کنند. این کار الزاما بد نیست، اما هرگز تاثیر مشاوره ی حضوری را ندارد. برای اطمینان از دریافت یک مشاوره ی کارآمد در هر زمینه ی روانشناختی، حتما به یک مرکز مشاوره مراجعه کنید.

  مرکز مشاوره روانشناسی

  مراکز زیادی برای مشاوره روانشناسی در سطح شهر وجود دارند. سعی کنید برای مشاوره مرکزی را انتخاب کنید که اولا دسترسی به آن برایتان راحت باشد. ثانیا روانشناسی که با او کار می کنید، فردی باشد که با او احساس راحتی می کنید. و ثالثا مرکزی را انتخاب کنید که دارای گواهینامه ی رسمی است.

  جهت استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی مرکز مشاوره بوجیکا در زمینه کودک، خانواده، زوج درمانی و سایر اختلالات روانشناسی و تعیین نوبت رزرو از متخصصین مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید.

  021-22636858 – 09212773724

  بیشتر بدانید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  Source

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: