زنان موفق ؛ تجربه زنان موفق ؛ زنان موفق تاریخ ؛ کتاب زنان موفق دنیا

آیا تاکنون به عنوان یک زن فکر کرده اید که معنای موفق بودن چیست؟ آیا این به معنای داشتن شغل پردرآمد است؟ یا شاید اینکه صاحب خانه خودتان باشید؟ یا شغل خودتان را اداره کنید؟ شاید داشتن یک خانواده شاد و سالم به معنای موفقیت باشد؟ یا شاید به همین سادگی باشد که وقتی شبانه سر روی بالش می گذارید خوشحال و آرام باشید

 • زنان موفق

  زنان موفق

  آیا تاکنون به عنوان یک زن فکر کرده اید که معنای موفق بودن چیست؟ آیا این به معنای داشتن شغل پردرآمد است؟ یا شاید اینکه صاحب خانه خودتان باشید …؟ شغل خودتان را اداره کنید …؟ شاید داشتن یک خانواده شاد و سالم به معنای موفقیت باشد؟یا شاید به همین سادگی باشد که وقتی سر شبانه روی بالش می گذارید خوشحال و آرام باشید … موفقیت برای شما به هر معنایی که باشد، رفتارهای خاصی در زنان موفق وجود دارد که به آنها کمک می کند تا به موفقیت خود برسند.

  زنان موفق - زنان موفق ؛ تجربه زنان موفق ؛ زنان موفق تاریخ ؛ کتاب زنان موفق دنیا
  زنان موفق

  1 – او برای خودش زمان می گذارد

  با داشتن برنامه های پر از جلسات و مسابقات فوتبال بچه ها، یک زن موفق ارزش خودش را می داند و می داند که برای سرحال بودن و تمرکز فقط روی خودش به زمان نیاز دارد. این می تواند یک برنامه ساده برای رفتن به سالن آرایش یا حمام آرامش بخش در خانه باشد. او حتی ممکن است دوست داشته باشد که فقط صبح ها مدتی قدم بزند  یا اینکه در بعضی از مواقع زمانی را برای خودش برنامه ریزی کند.

  2 – خودش را به چالش می کشد

  این کار از بسیاری جهات قابل انجام است. او می تواند خود را از نظر فکری، جسمی، روحی به چالش بکشد. او می تواند اهداف خود را تعیین کند و سپس آنها را کمی بالاتر ببرد. نکته این است که او همیشه برای رسیدن به چیزهای بیشتر و بالاتر خود را به چالش می کشد.

  3 – تحصیل می کند

  و منظورم این نیست که او باید مدرک دانشگاهی داشته باشد. دانش قدرت است و یک زن موفق می داند که نیاز به تعلیم و تربیت دارد. چه در زندگی شغلی و چه در زندگی روزمره، یک زن موفق تحقیق می کند، می خواند و سؤال می کند. به عنوان یک زن موفق سعی کنید همیشه در حال یادگیری باشید.

  لطفا بخوانید: ضمیر ناخودآگاه 

  4 – او می داند که سلامتی همیشه به معنای رفتن به سالن بدنسازی نیست

  سلامتی فقط به معنای ورزش و مصرف مواد غذایی مناسب نیست البته که رعایت این اصول مفید است اما سلامتی یک طرز فکر است، در مورد تمام زندگی ما. این شامل همه کارهایی است که ما هرروز انجام می دهیم. یک زن موفق اهمیت سلامتی خود را می داند و آن را در اولویت قرار می دهد.

  unnamed 7 - زنان موفق ؛ تجربه زنان موفق ؛ زنان موفق تاریخ ؛ کتاب زنان موفق دنیا
  زنان موفق

  5 – او از نظر مالی زرنگ است

  شناختن مشاغل و حساب دخل و خرج مالی خود بسیار مهم است برای اینکه در بهترین وضعیت مالی خود باشید. زنان موفق، موفق هستند زیرا می توانند نقاط مهم زندگی خود را مدیریت کنند.

  6 – او لبخند می زند

  این در مورد ظاهر شما نیست و من مطمئناً نمی گویم که شما باید لبخند بزنید تا “زیبا به نظر برسید”. این در مورد نحوه احساس شماست.آیا می دانید که اگر لبخند بزنید ، چقدر متفاوت هستید؟ و هنگامی که به شخص دیگری لبخند می زنید، چه می کنید؟ امروز شما را به چالش می کشیم که به یک غریبه لبخند بزنید. احتمال دارد که آنها هم به شما لبخند بزنند. این بدان معنی است که لبخند شما فقط باعث لبخند زدن شخص د یگری شده است. این بسیار قدرتمندانه است. زنان موفق قدرت لبخند را می دانند و از آن استفاده می کنند. اما این بدان معنا نیست که او از این موضوع سوء استفاده می کند.

  7 – او می تواند از کار خود دور شود و زندگی خارج از محل کار خود داشته باشد

  یک زن موفق می داند که کار همه چیز نیست. مطمئناً، اوقاتی در زندگی او وجود دارد که کار باید ابتدا بیاید و این اشکالی ندارد – اما او می داند که می تواند آن را کنار بگذارد. او می تواند کار را فعلا متوقف کند، دور شود و از زندگی شخصی و خانواده خودش لذت ببرد.

  https  blogs images.forbes.com womensmedia files 2016 06 Photo woman and airplane photo by Predrag Vuckovic 300x184 - زنان موفق ؛ تجربه زنان موفق ؛ زنان موفق تاریخ ؛ کتاب زنان موفق دنیا
  زنان موفق

  8 – خودش اهداف و روش هایی برای پیگیری آنها را تعیین می کند

  “یک هدف بدون برنامه فقط یک آرزو است.” یک زن موفق می داند که می خواهد کجا باشد و برنامه ای برای چگونگی رسیدن به آنجا دارد. او اهداف خود را تعیین می کند و برای دستیابی به آن اهداف برنامه عملی را اجرا می کند. او موفقیت خود را می سنجد، ارزیابی مجدد می کند و اهداف بیشتری را تعیین می کند.

  9 – او از طریق اعمال مهربانی و از خود گذشتن به دیگران کمک می کند

  یک زن موفق چیزی می بخشد و انتظار ندارد. او به دیگران لبخند می زند، به دیگران کمک می کند و مهربان است.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  کارهایی که زنان موفق هیچوقت انجام نمی دهند

   

  زنان موفق هرگز ترس های خود را نادیده نمی گیرند

  اگر می خواهید به سمت بالا و جلو بروید باید با ترس و اضطراب روبرو شوید. هرگز در تلاش برای جلوگیری از آنها انرژی با ارزش را هدر ندهید. در عوض ، از تقویت ذهنی برای مدیریت افکار، احساسات و رفتار خود به روش هایی استفاده کنید که برای شما موفقیت در تجارت و زندگی رقم بزند. سرکوب کردن یک احساس منفی فقط به آن قدرت بیشتری می بخشد، ترس های ما را برانگیخته و ما را کند می کند. در حقیقت، با تلاش برای کنترل آنچه از آن می ترسیم احتمال وقوع آن افزایش می یابد.

  sucessful woman 1 300x224 - زنان موفق ؛ تجربه زنان موفق ؛ زنان موفق تاریخ ؛ کتاب زنان موفق دنیا
  زنان موفق

  زنان موفق هرگز به انتقاد درونی خود گوش نمی دهند

  لازم بود آن منتقد درونی را در خود خاموش کنم و صدای درونی شک و اضطراب را از بین ببرم. من این کار را انجام دادم تا توجه خود را به بازخورد مثبت و انتقاد سازنده معطوف کنم. سختی ذهنی قادر است به جای اینکه به ذهن شما اجازه دهد شما را کنترل کند ،به شما یاد دهد که چطور آن را کنترل کنید. نکته اصلی یادگیری چگونگی مدیریت احساسات خود با گفتگوی با خود و استفاده از کلمات صحیح (و مثبت) هنگام کنترل افکار است.

  لطفا بخوانید: خودشناسی چیست؟ 

  زنان موفق هرگز انتظار شرایط بی نقص ندارند

  قبل از برداشتن یک قدم درست، پیدا کردن شغل مناسب و یا انتظار برای شرایط عالی را فراموش کنید. به راحتی می توانید بگویید که شرایط بد است، هیچ کاری پیش نمی رود و روزگار ناعادلانه است. اینها همه بهانه هایی است که شما در مسیر تسلیم شدن بیشتر حرکت می کنید. برای ادامه حرکت در زندگی از آنچه در اختیار شماست استفاده کنید و یاد بگیرید بهترین وضعیت را کسب کنید. سرسختی ذهنی با چشم انداز درست شما را به شرایط مطلوبتان نزدیک می کند.

  زنان موفق هرگز به گذشته خود به عنوان یک اشتباه نگاه نمی کنند

  من در گذشته اشتباهات زیادی کردم. بعضی اوقات شرم آور بود اما من با خودم عهد می کردم که از هر یک از آنها یاد بگیرم. برخی اشتباهات از گذشته ما می توانند دردناک یا بد باشند اما به جای اینکه در بدبختی غرق شوید، آنها را فرصت بنامید تا چیزی را یاد بگیرید که قبل از وقوع آن نمی دانستید. در کنار دوستان و همکارانی که مرتکب اشتباه شده اند باشید – همچنین می توانید از آنها یاد بگیرید. گذشته ما را تعریف نمی کند ، بلکه ما را برای سفر خود به سمت موفقیت و خرد آماده می کند.

  زنان موفق هرگز فرصت درخشش را از دست نمی دهند

  بسیاری از اوقات بهترین راه موفقیت، انجام کارهایی است که دیگران تمایلی به انجام آن ندارند. مواردی را که دیگران از انجام آن دریغ می کنند مشخص کنید. می تواند کوچک و ساده باشد – مهم نیست. هرچه هست، این کار را به خوبی انجام دهید و با این کار فوراً خود را از بقیه متمایز خواهید کرد.

  happy woman jumping in golden wheat 300x188 - زنان موفق ؛ تجربه زنان موفق ؛ زنان موفق تاریخ ؛ کتاب زنان موفق دنیا
  زنان موفق

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  مطالب پیشنهادی: 

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: