روانکاو آنلاین ؛ روانکاوی چیست؟ کلینیک روانکاوی در تهران

 • روانکاو آنلاین

  همراه با سلامت جسمانی و توانایی برای تامین نیازهای اولیه، سلامت روان پایه ای است که کل زندگی ما بر آن بنا شده است. پایه ای که در ماههای گذشته زندگی من، به نظر متزلزل می رسید و من کمترین اهمیت را به آن می دادم، دریغ از این که تمامی مشکلات، عادات و الگوهای رفتاری نادرست که در آن روزهای سخت برایم ایجاد شده بود، از همین تزلزل پایه نشات می گرفت.

  پیشنهاد مراجعه به روانکاو را پزشکی به من داد که دیگر داروهایش روی مشکلات من تاثیری نداشت، و یقین داشت که ارتباط با یک روانکاو آنلاین می تواند تمامی مشکلات ایجاد شده برای من را رفع کند، زیرا معتقد بود روانکاوی برای کسانی که می‌خواهند بدانند چگونه قطعات داستان گذشته، حال و همچنین زندگی درونی و بیرونی‌شان مطابقت دارد، مناسب است و افرادی که به درمان های مرسوم یا داروها پاسخ نمی دهند، گاهی به روانکاوی پاسخ می دهند.

  اگر می‌خواهید تجربیات خود را درک کنید، اگر کنجکاو هستید که چگونه ذهنتان کار می‌کند، و اگر می‌خواهید مشکلات خودتان را ریشه‌ای حل کنید، ممکن است روانکاوی رویکرد مناسبی برای شما باشد. اگر می‌خواهید تغییراتی در خود ایجاد کنید که ماندگار باشند حتی اگر می‌خواهید آلام‌تان را در کوتاه‌مدت تسکین دهید، روانکاوی می‌تواند برای شما مناسب باشد.

  photos posts 511782 2020 07 28 13 52 45 640x480 1 - روانکاو آنلاین ؛ روانکاوی چیست؟ کلینیک روانکاوی در تهران
  روانکاو آنلاین

  مزیت های روانکاو آنلاین

  روانکاو آنلاین این مزیت را دارد که می توانید این سفر خودیابی را در فضای شخصی خود در خانه خود بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای سفر به محل درمانگر انجام دهید. برای حرفه ای های پرمشغله این از نظر صرفه جویی در زمان گرانبها سودمند است.

  همچنین اگر ناتوانی شما تحرک شما را محدود می کند، این یک راه عالی برای دسترسی به درمان است.

  حتما بخوانید: روانکاوی و تکنیک های خود روانکاوی آیا موثر هستند؟

  اگه میخواین برای بهبود حالتون تجربه روانکاوی متفاوتی داشته باشید با متخصصان ما تماس بگیرید

  هنر ما حال خوب شماست 

  ۶۸۵۸ ۲۲۶۳ ۰۲۱  –  ۲۰۰۶ ۲۲۶۲ ۰۲۱

  روانکاوی چیست؟

  روانکاوی برای افرادی مفید است که مایلند خود و آنچه در دنیای درونی آنها می گذرد را درک کنند، چه برای مقابله با مسائل خاصی که با آن مواجه هستند (افسردگی، فقدان، اضطراب و غیره) یا برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد خود. و راهی که آنها خود را در دنیای خود حمل می کنند.

  از طریق روانکاوی، فرد این فرصت منحصر به فرد را دارد که با درمانگر خود رابطه ایجاد و توسعه دهد و از طریق این رابطه راه های ارتباط خود را با دیگران کشف کند. روانکاوی در یک محیط امن، محرمانه و بدون قضاوت انجام می‌شود و به فرد این امکان را می‌دهد تا آزادانه تمام جنبه‌های شخصیتی خود و مسائلی را که در هر زمان با آنها دست و پنجه نرم می‌کند وارد درمان کند.

  روانکاوی سفری بسیار متفاوت را برای هر فرد ایجاد می کند. برای برخی افراد، پریشانی روانی و عاطفی ناشی از دشواری درک کامل و درک کامل خود واقعی خود، با تمام نیازها، آرزوها، رویاها و مبارزات شخصی شان است. این امر در پذیرش خود، احساسات، رفتارها و افکار مشکل ایجاد می کند.

  برای برخی دیگر، در مقطعی از زندگی، سازماندهی، جذب و معنا بخشیدن به زندگی و تجربیاتشان بسیار دشوار می شود، که در نهایت منجر به احساس هرج و مرج درونی، سردرگمی، افسردگی، خشم، افکار آزاردهنده و سایر حالات عاطفی بسیار دشوار می شود. این یک تجربه رایج است که احساس کنید دنیا به سرعت در حال نزدیک شدن است و فضای و زمان کمتری برای تفکر، درک و پذیرش خود باقی می گذارد.

  روانکاو آنلاین در خدمت ایجاد فضای کاملاً ضروری و ارزشمند برای رشد شخصی است. در این فضا، درمانگر و بیمار به آرامی شروع به یافتن کلمات مناسب برای توصیف، سازماندهی و درک می کنند، چیزی که ممکن است تا به حال مانند تجربه های غیرقابل بیان و در نتیجه غیرقابل درک باشد.

  این یک اصل اساسی روان درمانی است که برای درک آنچه در درون و تجارب فرد می گذرد، باید کلماتی را برای توصیف آنها بیابد. در یافتن این کلمات، دنیای عاطفی تجلی پیدا می کند و همه چیز  شروع  به معنا کرده و در جای خود قرار می گیرند. سردرگمی و پریشانی در نهایت از تعداد و شدت کاهش می یابد و مدیریت چالش های زندگی آسان تر می شود.

  روان‌کاوی فضایی را برای همه افکار و احساسات فرد فراهم می کند تا او بتواند زندگی اصیل خود را آغاز کند و خود واقعی‌اش را کشف کند. موقعیت‌هایی که قبلاً احساس می‌کردید در بن بست قرار گرفته‌اند ممکن است تغییر کنند و گزینه‌ها و مسیرهای جدیدی را برای دنبال کردن فراهم نمایند. ممکن است راه‌حل‌هایی برای مشکلاتی که قبلاً قابل کنترل نبودند، یافت شود.

  در ادامه بخوانید : تکنیک های تاثیر گذار زوج درمانی 

  احساس از دست دادن یا احساس مشکل در روابط با دیگران و با خود که قبلا غیرقابل تحمل بود می تواند قابل کنترل باشد. به تدریج، فرد راه خود را به سوی یک زندگی رضایت بخش تر و خلاق تر می یابد. درک تأثیر تجربیات و مسیر زندگی، تاریخچه آنها و چگونگی رسیدن آنها به اینجا برای تبدیل شدن به فردی قوی تر، توانمندتر در مدیریت و مذاکره با چالش های فعلی مهم و ضروری است. روانکاوی بدون شک سفری جسورانه برای فردی است که آن را انجام می دهد، اما سفری است که به طور باورنکردنی پاداش نیز دارد.

  آنلاین - روانکاو آنلاین ؛ روانکاوی چیست؟ کلینیک روانکاوی در تهران
  روانکاو آنلاین

  روانکاوی آنلاین چه مزایایی دارد؟

  در روانکاوی آنلاین، درمانگر معمولاً زمان زیادی را صرف گوش دادن به صحبت های فرد در مورد زندگی خود می کند. درمانگر روندها یا رویدادهای اخیر را که ممکن است به مشکلات فعلی مراجع کمک کند، جستجو می کند. به گفته روانکاوان، اعتقاد بر این است که فعالیت های دوران کودکی و همچنین احساسات، انگیزه ها و انگیزه های ناخودآگاه در بیماری های روانی و رفتارهای ناسازگارانه نقش دارند.

  حتما بخوانید : درمان افسردگی با روانکاوی

   

  تکنیک های مورد استفاده در روانکاوی آنلاین

  سایر رویکردهای مورد استفاده در درمان روانکاوی عبارتند از تداعی آزاد، کشف انتقال، مشاهده دفاع ها و احساساتی که بیماران ممکن است از آنها آگاه نباشند و تعبیر خواب.

  فرآیند روانکاوی

  افرادی که تحت درمان روانکاوی هستند، معمولا هفته ای یک بار با درمانگر خود ملاقات می کنند و می توانند چندین هفته، ماه یا حتی سال ها در درمان بمانند. افراد باید بتوانند بینش و شناخت نیروهای ناخودآگاهی که در نتیجه این فرآیند به وضعیت روانی فعلی آنها منجر می شود، به دست آورند.

  حتما بخوانید:  روانکاوی آنلاین چیست؟

  درمان پویشی فشرده کوتاه مدت

  روانکاوی می تواند گاهی برای بیماران با مقاومت بسیار شدید و شخصیتی باشد. این مستلزم بحث های زیادی در مورد رویدادها، روابط و احساسات گذشته است. هنگامی که تأثیرات پنهان آشکار می شود، ممکن است باعث ایجاد احساس ناراحتی شود. اگرچه این فرآیند می‌تواند گاهی ناراحت‌کننده باشد، اما می‌تواند ابزار ارزشمندی برای کسب بینش و مقابله با احساساتی باشد که بیان آن‌ها دشوار است.

  اگه میخواین برای بهبود حالتون تجربه روانکاوی متفاوتی داشته باشید با متخصصان ما تماس بگیرید

  هنر ما حال خوب شماست 

  ۶۸۵۸ ۲۲۶۳ ۰۲۱  –  ۲۰۰۶ ۲۲۶۲ ۰۲۱

  برخورد با نیروهای ناخودآگاه

  برانگیختن پاسخ‌های هیجانی و غلبه بر مکانیسم‌های دفاعی، تکنیک‌های رایج مورد استفاده در این نوع درمان هستند. تمایل به رویارویی با تجربیات بالقوه آسیب زا یا محرک گذشته نیز برای موفقیت بسیار مهم است. درک واضح‌تر از افکار، نگرش‌ها و ادراکات خود به شما کمک می‌کند تا نیروهای ناخودآگاهی را که همچنان بر رفتار، روابط و احساس خود تأثیر می‌گذارند، درک کنید.

  روانکاو آنلاین مانند هر رویکرد دیگری در مراقبت از سلامت روان دارای مزایا و معایبی است. میزان تأثیر این مزایا و معایب احتمالی بر تصمیم فرد برای استفاده از این استراتژی توسط عوامل متعددی از جمله علایق فرد و جدیت علائم وی تعیین می شود.

  در چند دهه اخیر مطالعات زیادی انجام شده است که مزایای این روش را تایید کرده است. درمانگر فضایی همدلانه و بدون قضاوت ایجاد می کند که در آن مراجع از افشای احساسات یا اعمالی که باعث استرس و مشکلات در زندگی او شده است، احساس راحتی می کند.

  به اشتراک گذاشتن این بارها به معنای مشارکت درمانی نیز ممکن است مفید باشد. علاوه بر این، نشان داده شده است که این شکل از خودآزمایی می تواند منجر به رشد عاطفی طولانی مدت شود.

  حتما بخوانید: 7 علامت کمک از رواندرمانگر

  1cafa32dc1fbde9452f2e059ee0c54d369d62148 750x430 - روانکاو آنلاین ؛ روانکاوی چیست؟ کلینیک روانکاوی در تهران
  روانکاوی

  محدودیت های روانکاو آنلاین

  روانکاو آنلاین با روان درمانی چهره به چهره متفاوت است که امکان استفاده از تمام حواس را در طول جلسه فراهم می کند. از آنجایی که فقط بینایی و شنوایی در درمان آنلاین دخیل هستند، ممکن است در جلسه اول احساس قطع ارتباط با درمانگر آنلاین خود داشته باشید. اگرچه شما به سرعت به این حس عادت می کنید.

  مرکز تخصصی روانشناسی بوجیکا با رواندرمانگران و رروانکاوان با تجربه وانکاوی به شما کمک می کنند تا درک عمیقی از ریشه های روانشناختی که افکار و رفتارهایتان را هدایت می کند، به دست بیاورید. این فرآیند خودکاوی به شما کمک خواهد تا بینشی نسبت به رفتار و انگیزه‌های خود پیدا کند، که شما را به ایجاد تغییرات سالم و حتی تغییر دهنده زندگی سوق می‌دهد.

  5 750x430 - روانکاو آنلاین ؛ روانکاوی چیست؟ کلینیک روانکاوی در تهران
  نوبت روانشناس

  مطالب مرتبط:

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: