مشاوره آنلاین روانشناسی | هزینه مشاوره آنلاین | مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

ما در دنیایی زندگی می کنیم که با اینکه ممکن است افراد زیادی دور و اطرافمان باشد، هنوز هم احساس تنهایی کنیم.  بدون اینکه کسی را داشته باشیم که در وقت های سختی بتوانیم با او درد دل کنیم.

اما شنیده شدن بخش مهمی از انسان بودن است. در شنیدن قدرت بسیار زیادی نهفته است. اما همه ی آدم ها کسی را ندارند که بتوانند با او حرف بزنند.

مشاوره آنلاین

کارکرد اولیه ی یک روانشناس در وهله ی نخست ممکن است مانند یک دوست صمیمی به نظر بیاید. البته این نکته درست است. یک مشاور روانشناس کارش این است که مثل یک دوست در وهله ی اول به حرف ها و درد دل های شما گوش دهد. به شما اجازه دهد خود را خالی کنید. اما فرق آن با یک دوست این است که او یک فرد متخصص است. در این زمینه آموزش دیده که حرف شما را بشنود، و به جای دلداری صرف، شما را به بهترین شیوه راهنمایی کند.

در دنیای امروز که دوست های صمیمی کم پیدا می شوند و از آن طرف مشکلات فردی روز به روز بیشتر می شوند،  گاهی از اوقات ضرورت حضور یک مشاور در زندگی کاملا احساس می شود.

اما این مشکلات الزاما می توانند فردی نباشند. یک مشاور روانشناس می تواند در رفع مشکلات زناشویی، مشاوره خانواده، تربیت کودک، مشاوره طلاق و غیره به شما کمک کند. زمانی که آدم احساس می کند کسی نیست که واقعا و از صمیمی قلب به حرف هایش گوش دهد، یا درکش کند، در چنین شرایطی مشاوره گزینه ی خوبی است.

یا حتی در زمان هایی که در زمینه ی مسائل و مشکلات خانوادگی یا زناشویی احساس می کنید با طرفتان به بن بست خورده اید و خودتان نمی توانید مشکلتان را حل کنید، در این وقت ها می توانید روی کمک تاثیر گذار یک مشاور حساب کنید.

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین

اما با همه ی این احوال، شما هم ممکن است مثل خیلی های دیگر، به هر دلیلی از رفتن پیش یک مشاوره اکراه داشته باشید. حق با شماست!

جهت استفاده ار خدمات روانشناسی و روانپزشکی مرکز مشاوره بوجیکا در زمینه کودک، خانواده، زوج درمانی و سایر اختلالات روانشناسی و تعیین نوبت رزرو از متخصصین مرکز می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۲۱۲۷۷۳۷۲۴-۰۲۱۲۶۶۳۶۸۵۸

خیلی ها دوست ندارند به این راحتی در صندوقچه ی اسرار زندگیشان را به روی یک غریبه بگشایند. خیلی ها نمی توانند به سادگی برخی دیگر به یک مشاور اعتماد کنند و همه ی مسائل مرتبط با مشکلشان را با او در میان بگذارند.

خیلی ها هم هستند که چون نمی توانند به کیفیت کار یک مشاور اعتماد کنند، دوست ندارند هزینه ای بپردازند، پیش یک مشاور بروند و دست آخر ناراضی از وقت و پولی که داده اند، از دفتر مشاوره بیرون بیایند.

کاملا طبیعی و قابل درک است.

اما هیچ کدام از این دلایل، نیاز شما به یک مشاوره را نفی نمی کنند.

در چنینی شرایطی، بهترین گزینه پیش روی شما، قطعا مشاوره از راه دور است. امروزه با در دسترس بودن امکانات مختلف تکنولوژیک، شما به راحتی می توانید با دسترسی به اینترنت، به سادگی به هر کسی که می خواهید وصل شوید.

اینجاست که مشاوره ی آنلاین به گزینه ی اصلی تبدیل می شود.

اگر به هر دلیلی دوست ندارید هویتتان در جلسه مشاوره آشکار شود، یا از بودن در حضور یک مشاور به هر دلیلی خجالت می کشید، بهترین روش مشاوره روانشناسی برای شما، مشاوره آنلاین است. همچنین اگر حوصله یا زمان ندارید تا وقت زیادی از یک روزتان را صرف رفتن به یک مرکز مشاوره کنید و دردسر رفت و آمد در ترافیک را به خود بدهید، یا مثلا زوجی هستید که زیاد سفر می کنید اما همچنان ترجیح می دهید در سفر هم از خدمات مشاوره بهره مند گردید، باز هم می توانید از مزایای مشاوره آنلاین، به سادگی بهره مند شوید.

نکته : مزیت مشاوره آنلاین به مشاوره تلفنی آن است که می توانید از قابلیت های تماس تصویری ، یا ارتباط تصویری با فرستادن عکس و غیره بهره مند باشید.

در مشاوره  آنلاین شما می توانی  حتی به صورت ناشناس با یک روانشناس صحبت کنید و مشکلاتتان را با او در میان بگذارید، همچنان از او بخواهید شما را راهنمایی کند.

اما به یاد داشته باشید که هیچ مشاوره ی از راه دوری، چه آنلاین و چه تلفنی، تاثیر مشاوره ی حضوری را ندارند. چرا که به دلیل دور بودن، مشاور نمی تواند ارتباط حضوری مناسبی با شما داشته باشد و به معنی واقعی شما را درک کند. بیشترین کاربرد مشاوره آنلاین، حل معضلات و بحران های لحظه ای است. هنگامی که در موقعیتی گیر کرده اید و نیاز دارید هر چه سریعتر از کمک یک مشاور بهره مند بشوید.

یکی از دیگر از کارکرد های مهم مشاوره آنلاین، ارزیابی و شناخت روانشناس است. پس از مشاوره آنلاین، چنانچه احساس کردید می توانید با آن مشاور احساس راحتی کنید و به او اعتماد داشته باشید، مطمئن باشید که وقت مشاوره ی حضوری فرا رسیده است.

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین

چرا باید مشاوره روانشناسی را به شکل آنلاین انجام دهیم؟

مشاوره آنلاین به سادگی در دسترس و از قضا تاثیر گذار است. از طریق مشاوره آنلاین طرح ریزی برنامه زمانی مشاوره، با روانشناس می تواند بسیار منعطف باشد. این به خصوص زمانی مهم می شود که شما یا همسرتان در سفر هستید ولی همچنان مالید از خدمات مشاوره بهره مند شوید. از طریق مشاوره آنلاین می توانید از هر جای دنیا با مشاورتان ارتباط برقرار کنید.

مزایای مشاوره آنلاین

  • یکی از مزایای بسیار مهم مشاوره آنلاین میزان تاثیر گذاری و منعطف بودن آن است.تا وقتی یک دستگاه متصل به اینترنت دارید، شما می توانید جلسه ی مشاوره را در هر جایی که هستید، در هر زمانی  آغاز کنید.
  • برای بسیاری از افراد که وقت کافی ندارند یا مدام در سفر هستند و نمی توانند مدت زیادی را در صف های انتظار کلینیک روانشناس منتظر بنشینند، مشاوره ی آنلاین یک موهبت است. همچنین در بسیاری از مواقع به صورت رایگان انجام می پذیرد.
  • چناچه نگران سوء مصرفتان از هر ماده ای هستید، یا می خواهید مشکلات خانوادگی یا با دوستانتان را حل کنید، نیز می توانید از مشاوره ی آنلاین استفاده کنید.

جهت استفاده ار خدمات روانشناسی و روانپزشکی مرکز مشاوره بوجیکا در زمینه کودک، خانواده، زوج درمانی و سایر اختلالات روانشناسی و تعیین نوبت رزرو از متخصصین مرکز می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۲۱۲۷۷۳۷۲۴-۰۲۱۲۶۶۳۶۸۵۸

مضرات مشاوره آنلاین

  • ارتباط مکتوب بین دو نفر معمولا می تواند سوء تفاهم ایجاد کند. چرا که نحوه ی ادای کلمات در بیان منظور بسیار مهم است. از طرف دیگر احساسات فرد هم ممکن است از طریق نوشتن کلمات به درستی منتقل نشوند. چنانچه فکر می کنید نمی توانید به راحتی از طریق کلمات مکتوب با مشاور ارتباط بگیرید، این مسئله را به او بگویید تا بتوانید درکی متقابل از نوشته های هم داشته باشید و دچار سوء تفاهم نشوید.
  • سرعت نوشتن، یا سرعت پاسخ دادن. چنانچه فکر می کنید در روند مکاتبه با مشاور، از او عقب افتاده اید، به او بگویید. از او بخواهید به طور خلاصه آنچه را که تا کنون بیان کرده را دوباره بیان کند. سعی کنید به نوبت و به آهستگی با هم مکاتبه کنید.

مشاوره آنلاین ازدواج

همانطور که قبلا هم اشاره شد، مشاوره آنلاین تنها محدود به روانشناسی فردی نمی شود. بلکه شما می توانید برای رفع موانع و مشکلات ازدواجتان هم، از مزایای مشاوره آنلاین استفاده کنید. مشاوره انلاین ازدواج، مانند جلسات حضوری، ترجیحا به حضور هر دو طرف در جلسه ی آنلاین نیاز دارد. مگر اینکه مشاور بنا به صلاحدید، گاهی اوقات ترجیح دهد تنها با یکی از شما صحبت کند.

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین

مرکز مشاوره بوجیکا، با کادری مجرب از روانشناسان و روانپزشکان متخصص، آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره آنلاین، در کنار مشاوره ی حضوری به شما  می باشد. شما هم اکنون می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما، برای دریافت خدمات مشاوره، با بوجیکا ارتباط برقرا کنید.

هزینه مشاوره آنلاین

بسیاری از روانشناسانی که خدمات مشاوره آنلاین انجام می دهند، خوشبختانه هزینه ای بابت آن دریافت نمی کنند. اما برخی از مراکز روانشناسی که خدمات آنلاین مشاوره را به صورت تخصصی انجام می دهند و امکان مراجعه ی حضوری به مخاطب نمی دهند، ممکن است بابت خدماتشان از شما هزینه دریافت کنند. معمولا خود سایتی که مشاوره آنلاین می دهد، شکل تعیین هزینه را برای شما مشخص می کند.

جهت استفاده ار خدمات روانشناسی و روانپزشکی مرکز مشاوره بوجیکا در زمینه کودک، خانواده، زوج درمانی و سایر اختلالات روانشناسی و تعیین نوبت رزرو از متخصصین مرکز می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۲۱۲۷۷۳۷۲۴-۰۲۱۲۶۶۳۶۸۵۸

لینک منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.