10 بهترین راه افزایش انگیزه | اصول ایجاد انگیزه

10 بهترین راه افزایش انگیزه اصول موفقیت

در اینجا 10 نکته وجود دارد که نه تنها انگیزه شما برای موفقیت را بازیابی می کند بلکه آن را مطرح می کند تا بتوانید تعریف شخصی خود را از یک زندگی موفق و شادتر دنبال کنید.

 • افزایش انگیزه

  10 بهترین راه افزایش انگیزه

  employees recognizing eachother 300x150 - 10 بهترین راه افزایش انگیزه | اصول ایجاد انگیزه
  10 بهترین راه افزایش انگیزه

  10 راه برای تقویت انگیزه خود برای موفقیت

  1. تمرین هنگامی که زندگی به چالش کشیده می شود ، نگاهی به نیمه پر لیوان داشته باشید

  اگر احساس کنید که در اکثر زمینه های زندگی خود بازی ناخوشایندی را انجام داده اید ، این کار ساده ای نیست. انفجارهای کوتاه پذیرش رادیکال را تمرین کنید که به دنبال جستجوی موضوعات خوب روز خود هستید ، که سپاسگزار هستید که خوشبختی شما را به ارمغان می آورد.

  در ابتدا احساس عجیب خواهد بود اما با گذشت زمان ، حرکت عصبی مغز شما در تمرکز بر آنچه انگیزه و الهام بخش شما است مناسب می شود.

  تمرین خود را در بعضی مواقع در طول روز که احساس خوبی دارید شروع کنید ، بنابراین در مواقعی که اوقات سختی به وجود می آید ، توانایی بازگشت به حالت اتوماتیک بیشتر خواهد شد. با این حال ، شما باید تمرین کنید.

  قبل از دانستن آن ، نبردهای شما مانند یک پیاده روی در پارک خواهد شد!

  2. سطح شادی شبکه اجتماعی روزمره خود را مرور کنید

  مردم عموماً خوشبخت هستند زیرا دوستان درجه اول آنها نیز در شبکه شاد مردم محور هستند. برای افزایش انگیزه و خوشبختی خود ، فقط به دوستان خود نگاه نکنید. به دوستان خود نگاه کنید!

  3. روابط خود را تمیز کنید (کار و شخصی)

  آیا هرگز از خود می پرسید که چه جنبه های روابط شما برای شما سالم است و خوشبختی شما را به همراه دارد؟ آیا شما هم فکر می کنید که به آنها کمک می کنید و آیا انجام این کار باعث خوشبختی شما نیز می شود؟

  وقت آن است که نه تنها آنچه را که از روابط به دست می آورید بلکه در مورد چه عواملی کمک کنید تا به شکوفایی بیشتر آنها کمک کنید.

  احتیاط! کمک بیش از حد در اینجا جواب نمی دهد. گاهی اوقات شما نیاز دارید که وقت خود را با افراد خاص سپری کنید. با این حال ، مسئولیت پذیری بیشتر شماست و تصمیم می گیرید که چگونه می خواهید در زندگی ، افراد باهوش و شخصی کار خود را نشان دهید.

  اهداف شخصی خود را تعیین کرده و به وظیفه خود برسید. تمیز کردن و قدم زدن به طور مداوم به شما انگیزه می دهد. شما ارتعاشات مثبت روزمره خود را بالا می برید.

  HowtoStartaBusinessinaDay 1024x682 300x200 - 10 بهترین راه افزایش انگیزه | اصول ایجاد انگیزه
  10 بهترین راه افزایش انگیزه
  لطفا بخوانید:درمان استرس
  4- برای تعریف موفقیت و خوشبختی خود ، یک برنامه توسعه شخصی تهیه کنید

  تنظیم هدف فقط به ما در دستیابی به اتومبیل های بهتر ، خانه ها یا درآمد بیشتر کمک نمی کند. هنگامی که شما تمرکز هدف را تغییر می دهید تا فرد مورد نیاز برای به دست آوردن آن موارد باشید ، اهداف شما فراتر از حد ملموس می شوند. داشتن یک برنامه توسعه شخصی ضروری است.

  دایره ای بکشید و آن را به بخش های پای (مانند داشتن پره روی چرخ) تقسیم کنید که قسمت های زیر از زندگی شما را نشان می دهد:

  • امور مالی و پول
  • روابط صمیمی
  • دوستان و روابط اجتماعی
  • سلامتی
  • معنویت و دین
  • سرگرمی ، تفریح
  • مشاغل
   نقطه مرکزی حلقه شما نشان دهنده صفر است. صفر یعنی شما حداقل راضی هستید. دور بیرونی دایره شما ده است. ده بدان معنی است که شما راضی ترین و محتوا هستید.

  برای هر منطقه ، طرح در مورد رضایت خود را بیان کرد. سپس ، مجدداً هر منطقه را مرور کنید و در مورد صحبت ، میزان رضایت شما را بیان کنید.

  5- در توسعه شخصی سرمایه گذاری کنید

  برنامه توسعه شخصی شما سرنخ های مهمی در مورد برنامه ها ، کتاب ها ، پادکست ها ، گروه های شبکه ای و فعالیت های اجتماعی به شما نشان می دهد. اما نسبت به سندرم شیک درخشان و براق و دوستان و خانواده های خوب و محتاط که توصیه های بی شماری از آنها را برای شما ارائه می دهند ، محتاط باشید!

  بخاطر توصیه ها و راهنمایی های آنها بخشنده و سپاسگزار باشید (حتی اگر اغلب اوقات ممکن است مورد بازدید قرار نگیرد!) ،عاقلانه انتخاب کنید و تصمیمات خود را بگیرید.

  11 Ways Highly Successful Leaders Support Their Team 300x200 - 10 بهترین راه افزایش انگیزه | اصول ایجاد انگیزه
  10 بهترین راه افزایش انگیزه

  برای استفاده از خدمات روانشناسی در زمینه شغلی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا  با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858 – 02126767945 – 09212773724

  6. روی تجربه ها سرمایه گذاری کنید ، نه چیزهای مادی

  پرداخت پول خود را به دارایی های بدنی برای پاداش دادن خودتان تبدیل نخواهید کرد. وقتی دائماً برای ایجاد انگیزه به چیزهای خارجی اعتماد می کنید ، در واقع احساس خطر نمی کنید که هرگز راضی نشوید.

  درعوض ، با سرمایه گذاری در تجربیاتی که به شما امکان می دهد احساساتی را که باور دارید هنگام موفقیت دارید ، احساس کنید ، انگیزه خود را در داخل روشن کنید.

  رویایی است که دارید ، دریک برنامه سخنرانی عمومی سرمایه گذاری کنید. اگر شما و شریک زندگی تان را برای تعطیلات آخر هفته لوکس با توجه به تعلیق دوم ، متناسب با تعریف موفقیت شما می دانید ، برای انجام این کار به مرور زمان صرفه جویی کنید.

  فقط در انتهای رنگین کمان ، مناظر خود را روی گلدان طلا قرار ندهید. در هر مرحله از سفر احساس موفقیت کنید.

  لطفا بخوانید:انواع خیانت
  7- با مربی کار کنید

  ما مربیان آموزش شخصی ، مربیان سلامتی و مربیان شغلی داریم ، اما به ندرت مربی را درگیر می کنیم تا از دو مهمترین عامل مؤثر در موفقیت و خوشبختی ما استفاده کند: پول و بهزیستی روانی ما. رویکرد ما غالباً درمانی است و تا زمانی که در خدمات اضطراری با آنها تماس نمی گیریم ، دچار مشکل شدیدی می شویم.

  پول ممکن است خوشبختی ما را نخراند ، اما آزادی مالی داشتن آزادی انتخاب

  به معنای فرصت های گسترده تر برای سعادت بیشتر است. خطرات و رشد همیشه ثبات روحی و عاطفی ما را تهدید می کند.

  با یادگیری مهارت های پیشگیرانه که باعث تقویت مقاومت شما در زندگی شخصی و کاری شما می شود ، می توانید انگیزه خود را برای مقابله با چالش ها با شجاعت بیشتر بلند کنید. شما یک برنامه تهیه پشتیبان و شبکه های ایمنی دارید تا هنگام سقوط شما را به سمت خود بکشند.

  این که یک مربی ذهنیت پول باشد ، یک مربی عملکرد ، یک مربی کسب و کار یا یک مربی روابط … گفتگو را باز کنید. خود را بهتر بشناسید ، برای پاک کردن موانع برنامه ریزی کنید و برای پاشش آماده شوید!

  Essential Books 300x169 - 10 بهترین راه افزایش انگیزه | اصول ایجاد انگیزه
  10 بهترین راه افزایش انگیزه
  8. مکالمات خود را بر روی ایده ها و اهداف خود متمرکز کنید

  وقتی تأکید می کنید و روی چیزها ، احساسات و افکار خاصی تمرکز می کنید ، به مغز خود می گویید که این موارد مهم هستند. احساسات و افکار آسانتر تقویت می شوند و مسیرهای عصبی که به احساسات و افکار مشابه دسترسی پیدا می کنند ، فعال می شوند.

  با توجه به این ، استراتژیک باشید. به طور آگاهانه مکالماتی را که باید برای بحث در مورد ایده ها ، برنامه ها و پیشرفت مورد استفاده قرار دهید ، مجدداً مورد سوء استفاده قرار می دهد تا شما را به سمت جایی که می خواهید بروید ، سوق دهید.

  برای افزایش کشش ، مغز خود را تحریک و آموزش دهید. آن را راهنمایی کنید تا به تجربیات و نتایج مثبتی که داشته باشید ، بپردازید و این احساسات و نتایج را عمداً در گفتگوها به اشتراک بگذارید.

  نه تنها خودتان را آموزش می دهید تا برای بخش های بیشتری از روز خود احساس شادتر کنید بلکه به خواسته ها و آرزوهای واقعی خود برای رسیدن به زندگی موفق تر و شادتر به جامعه گسترده تر ارتباط می دهید.

  بیشتر آنچه را که می خواهید تجربه کنید و به دست آورید با آنها در میان بگذارید. شما در پاسخ به درخواست های خود احتمال دریافت شگفتی های مطلوب را بیشتر می کنید.

  9. اهداف خود را برای تبدیل شدن به یک دوست بهتر ، شریک یا همکار دیگر داشته باشید

  روابط خود را با سؤال از خود بپرسید که چه جنبه هایی برای شما سالم است و خوشبختی شما را به ارمغان می آورد. همچنین ، در نظر بگیرید که چه چیزی در آن رابطه سهیم هستید و آیا انجام این کار باعث خوشبختی شما می شود.

  نه فقط به آنچه از رابطه بدست می آورید بلکه به آنچه می توانید انجام دهید نیز کمک کنید تا این رابطه بیشتر شکوفا شود. آیا می توانید نحوه عملکرد افرادی که در زندگی شما ، کارگر و شخصاً حضور دارند ، بهبود یابد؟ اهداف شخصی خود را تعیین کرده و به وظیفه خود برسید.

  10- بیاموزید که چگونه با تشویق دیگران برای تبدیل شدن به رهبر بهتر ، بهتر پیش بروید

  اگر شما یک رهبر هستید ، مقاومت در برابر اصرار برای گرفتن فرمان هنگامی که می بینید دیگران در حال خاموش کردن یک صخره هستند ، بسیار سخت است. با این حال ، کنار گذاشتن توجه کافی به دیگران که پانزده دقیقه از شهرت خود را دارند ، نشانه یک رهبر واقعی است.

  حمایت و کمک به دیگران برای ایجاد اعتماد به نفس و ماندن در صندلی راننده در مسافرت ، واقعاً جان بخشنده است. وقتی آنها را در مه مهار می کنید در کنار آنها باشید و با تشویق خود ادامه دهید تا آنها را متمرکز و منظم نگه دارید.

  7 Practical Tips to Achieve a Positive Mindset 1 1024x682 300x200 - 10 بهترین راه افزایش انگیزه | اصول ایجاد انگیزه
  10 بهترین راه افزایش انگیزه

  برای استفاده از خدمات روانشناسی در زمینه شغلی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا  با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858 – 02126767945 – 09212773724

  مطالب پیشنهادی:

   مشاوره تحصیلی آنلاین و تلفنی 

  خیانت همسر 

  دکتر روانشناس | دکتر روانشناس بالینی 

  روانپزشک خوب و ۱۰ ویژگی برتر آن !

  افسردگی شدید 

  https://www.lifehack.org/805365/motivation-for-success

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: