قرص تاخیری | بهترین داروی تاخیری برای درمان زود انزالی | بهترین قرص تاخیری فوری

محتوا

 • قرص تاخیری

  قرص تاخیری

  زود انزالی مردان یکی از شایع ترین مشکلات جنسی است که باعث ایجاد مشکلات زیادی از جمله خیانت، سردی رابطه طرفین، خیانت و طلاق می شود. برخی افراد بطور خودسرانه اقدام به مصرف قرص تاخیری می کنند که با ادامه مصرف آنها، فرد دچار عوارض بسیاری می شود. برای درمان اختلالات جنسی از جمله زود انزالی بهتر است ابتدا به متخصص سکس تراپی مراجعه کنید. قرص تاخیری از جمله پر مصرف ترین داروهای مورد تقاضا در داروخانه ها هستند. شاید این قرص ها در کوتاه مدت مشکل زود انزالی را حل کند اما در دراز مدت عوارض بسیار بدی بر جای می گذارد و می توان به جای قرص از تکنیک های دیگری استفاده کرد. برای آگاهی از انواع روشهای درمان زودانزالی در ادامه این مقاله با بوجیکا همراه باشید.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه ی
  زود انزالی و مشکلات جنسی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  images 1 - قرص تاخیری | بهترین داروی تاخیری برای درمان زود انزالی | بهترین قرص تاخیری فوری
  درمان زود انزالی

  قرص تاخیری برای درمان زود انزالی

  زود انزالی همیشه به عنوان یکی از مشکلات مردان در رابطه جنسی بوده و برای درمان آن روشهای مختلفی وجود دارد که برخی از آنها نیز کارامد می باشند اما یکی از روشهایی که امروزه بسیار رایج است استفاده از قرص تاخیری است که به وفور در داروخانه ها یافت می شود. بطور کلی استفاده از دارو برای درمان زود انزالی توصیه نمی شود و به جای آن می توان از روشهای بی خطری مانند کاندوم تاخیری، ژل تاخیری و اسپری تاخیری استفاده کرد. این روشها تقریبا بدون عوارض جانبی هستند که می توانند جایگزین دارو شوند.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه ی
  زود انزالی و مشکلات جنسی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  images 1 - قرص تاخیری | بهترین داروی تاخیری برای درمان زود انزالی | بهترین قرص تاخیری فوری
  درمان زودانزالی

  انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه ها

  قرص تاخیری سیلد نافیل یا ویاگرا

  ویاگرا یا قرص آبی با نام تجادی سیلدنافیل از اولین داروهایی بود که برای درمان اختلالات نعوظ در مردان وارد بازار شد. ویاگرا باعث گشاد شدن عروق و افزایش حجم خون در رگها می شود و از این طریق باعث افزایش حجم آلت تناسلی می شود. منظور از نعوظ یعنی افزایش حجم آلت تناسلی می باشد.

  در ابتدا از ویاگرا برای درمان بیماریهای قلبی استفاده می شد اما امروزه اکثر مردان برای درمان ناتوانی جنسی شان از این قرص های آبی رنگ لوزی شکل استفاده می کنند. بیشتر مردان، اعتماد به نفس جنسی شان را مدیون این قرص ها هستند.

  زمانی که ویاگرا به عنوان داروی گشاد کننده عروق قلبی وارد بازار شد، اثر چندانی بر روی بیماریهای قلبی و جلوگیری از سکته قلبی نداشت، اما بعد از مدتی متوجه شدند که این دارو باعث افزایش نعوظ در مردان مسن می شود. یعنی همان چیزی که مردان سالها به دنبالش بودند. در سال 1998 ویاگرا توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای درمان اختلال نعوظ در مردان مورد تائید قرار گرفت.

  images 4 1 - قرص تاخیری | بهترین داروی تاخیری برای درمان زود انزالی | بهترین قرص تاخیری فوری
  ویاگرا درمان زود انزالی

  ویاگرا برای چه افرادی موثر است؟

  بسیاری از مردان وقتی پا به سن می گذارند، دچار اختلالات نعوظ می شوند و نمی توانند مانند گذشته و روزگار جوانی رابطه جنسی خوبی با همسرشان داشته باشند.

  این افراد به مرور دچار کاهش اعتماد به نفس و عزت نفس می شوند و در بسیاری از آنها باعث ایجاد اثرات منفی در رابطه با همسرشان از جمله جدایی، افسردگی و سرخوردگی و اضطراب می شوند.

  ویاگرا در دوزهای 25، 50 و 100 میلی گرم در بازار وجود دارد و همان طور که قبلا گفته شد از طریق گشاد کردن عروق آلت تناسلی باعث پر خون شدن و درمان اختلال نعوظ در مردان می شود. نکته اساسی اینجاست که بر خلاف تصور عموم، قرص های ویاگرا هیچ تاثیری در افزایش میل جنسی مردان ندارد و بدون تحریک جنسی، این دارو تاثیری ندارد. بنابراین ویاگرا باید چند ساعت قبل از نزدیکی استفاده شود.

  ویاگرا نسبت به داروهای دیگر سریع الاثر است و بدون برانگیختگی جنسی اثر نمی کند. بعد ازاستفاده از ویاگرا اگر تحریک جنسی صورت گرفت، نعوظ می تواند 3 تا 4 ساعت طول بکشد. اگرنعوظ بیشتر از 5 ساعت طول بکشد خطرناک است و باید با پزشک مشورت شود.

  عوارض جانبی ویاگرا 

  ویاگرا هم مانند داروهای دیگر عوارض زیادی دارد اما خفیف و کوتاه مدت هستند. از شایع ترین عوارض ویاگرا می توان به سر درد، احساس نبض در سر، مشکلات بینایی، مشکلات گوارشی، سوزش سر دل، سر گیجه و تهوع اشاره کرد. بعضی منابع به مشکلات شنوایی و کم شنوایی در اثر استفاده از ویاگرا اشاره کرده اند. افراد بالای 60 سال و با مشکلات فشار خون، دیابت، کلسترول بالا بیشتر در معرض این عوارض هستند.

  نحوه مصرف ویاگرا

  ویاگرا با دوز 25 یا 50 حدود یک ساعت قبل از شروع رابطه جنسی مصرف می شود و نباید دوز بیش از 100 در هر بار استفاده شود. این دارو فقط یک بار در روز مصرف می شود. ویاگرا نباید به صورت خودسرانه و بدون تجویز پزشک مصرف شود.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه ی
  زود انزالی و مشکلات جنسی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  قرص تاخیری وگادول

  وگادول که نام تجاری ترامادول در هندوستان است از ترکیب 50 میلی گرم ترامادول و 100 میلی گرم سیلدنافیل بدست می آید.

  عوارض جانبی وگادول

  وگادول هر چند باعث درمان اختلال نعوظ در مردان می شود اما در دراز مدت استفاده از ان باعث مشکلات شنوایی، بینایی، افزایش فشار چشم، سکته قلبی ناگهانی و سکته مغزی می شود.

  قرص تاخیری وردنافیل یا لویترا

  لویترا از دیگر داروهای درمان اختلالات نعوظ در مردان است که مکانیسم اثر آن مانند ویاگرا می باشد و عوارض جانبی آن هم مانند ویاگرا است با این تفاوت که با گریپ فروت تداخل دارد و موجب افزایش جذب آن در بدن و در نتیجه افزایش عوارض جانبی آن می شود.

  عوارض جانبی وردنافیل

  لویترا برای بیمارانی که ناراحتی قلبی دارند و افراد فشار خونی منع مصرف دارد. چون مصرف لویترا با داروهای فشار خون باعث افزایش اثر این داروها می شود و در نتیجه اثر کاهندگی فشار خون بیشتر می شود. همچنین مصرف همزمان آن با داروهای ضد ویروس باعث افزایش غلظت و عوارض واردنافیل می شود.

  قرص تاخیری سیالیس یا تادافیل

  سیالیس یا تادافیل از مشتقات ویاگرا است که در سالهای بعد وارد بازار شد و فرق آن با ویاگرا و لویترا (واردنافیل) در زمان شروع اثر دارو، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی شان است. طول عمر سیالیس نسبت به دو داروی دیگر در بدن بیشتر است و حدود 24 ساعت در بدن فعال است اما دو داروی دیگر یعنی ویاگرا و لویترا حدود 3 تا 4 ساعت در بدن باقی می ماند. سیالیس هم مانند ویاگرا از طریق افزایش گشاد شدن عروق و افزایش حجم خون در آلت تناسلی باعث نعوذ در آقایان می شود و در غیاب تحریکات جنسی موثر نخواهد بود. سیالیس نسبت به ویاگرا و لویترا، سریع الاثرتر است و برخلاف آن دو اگر همراه با غذا مصرف شود اثرش کم نمی شود. در صورتی که اگر ویاگرا و لویترا همراه با غذا مصرف شوند اثرشان کاهش می یابد.

  images 2 1 300x156 - قرص تاخیری | بهترین داروی تاخیری برای درمان زود انزالی | بهترین قرص تاخیری فوری
  سیالیس درمان زود انزالی

  عوارض جانبی سیالیس

  اثرات جانبی سیالیس هم مانند دو داروی دیگر است و علاوه بر عوارض گوارشی و بینایی، می توان کمر درد و دردهای عضلانی، قرمزی پوساتف آبریزش بینی و تورم هم به آن اضافه کرد.

  از دیگر عوارض سیالیس می توان به پریاپیسم اشاره کرد که همان نعوظ مانا است. یعنی نعوظی که بیش از 4 تا 5 ساعت طول بکشد و بسیار دردناک است.

  کاهش شنوایی یا شنیدن صدای زنگ در گوش هم از دیگر عوارض سیالیس است.

  سیالیس ممکن است با بسیاری از داروهای دیگر از جمله ویتامین ها و داروهایی مثل نیتروگلیسرین، پرازوسین و آملودیپین و غیره تداخل داشته باشد. بنابراین مصرف هم زمان این داروها با سیالیس منع تجویز دارد. همچنین سیالیس با آنتی بیوتیک هایی مثل ریفامپین، اریترومایسین و کلاریترومایسین تداخل دارد و موجب پریاپیسم دردناک می شوند. مصرف داروهای انتی اسید معده مانند رانیتیدین، مانع جذب سیالیس در بدن می شود.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه ی
  زود انزالی و مشکلات جنسی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  قرص تاخیری پاروکستین یا paxil

  پاروکستین یکی از انواع SSRI ها می باشد که در درمان زودانزالی استفاده می شود اما عوارض جانبی مانند سردرد، کاهش ضربان قلب، تهوع و ناتوانی در کنترل حرکات چشم می باشد.

  عوارض مصرف قرص های تاخیری در درمان زود انزالی

  به طور کلی اگرچه داروهایی که در بالا به انها اشاره شد درکوتاه مدت بتواند در درمان زود انزالی اثرگذار باشند، اما مصرف انها در طولانی مدت می تواند عوارض بسیاری به همراه داشته باشد که یکی از آنها بازگشت زودانزالی با شدت بیشتر است. همچنین اختلال پریاپیسم، اختلال در دید، کاهش شنوایی و مشکلات گوارشی از دیگر عوارض شایع این بیماری است.

  داروهای بسیاری برای درمان زود انزالی در داروخانه ها موجود می باشد اما باید بدانید که هیچکدام از اینها به طور صددرصد مشکل زود انزالی را برطرف نمی کنند و عوارض آنها اجتناب ناپذیر است. از این رو توصیه می شود برای درمان اختلالات جنسی و مشکل زود انزالی از روشهایی مثل مراجعه به روانشناس و تمرینات فکری و ذهنی، ورزش و یا درمان زود انزالی با رفلکسولوژی استفاده کنید.

  sertraline and weight gain what you need to know 300x230 - قرص تاخیری | بهترین داروی تاخیری برای درمان زود انزالی | بهترین قرص تاخیری فوری
  درمان های غیر دارویی درمان زودانزالی

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه ی
  زود انزالی و مشکلات جنسی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  مطالب پیشنهادی:

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: