چه زمانی برای سکس تراپی مراجعه کنیم؟ سکس تراپ چه کسی است؟

 • سکس تراپی

  سکس تراپی چیست ؟ سکس تراپ چه کسی است؟

  اگر از مشکلات و اختلالات جنسی رنج می برید و احساس می کنید این مشکلات در روند عادی زندگی شما تداخل ایجاد کرده، شاید وقت آن رسیده است که برای درمانشان کاری بکنید. اما بهترین راه برای درمان اختلالات جنسی چیست؟

  خیلی ها فکر می کنند فقط یک اورولوژیست می تواند در رفع مشکلات جنسی به آنها کمک کند. اما همیشه اینطور نیست. بسیاری از مشکلات جنسی ریشه ی روانی دارند و بهتر است برای درمانشان به یک روانشناس، یا بهتر بگویمم، یک سکس تراپیست مراجعه کنید.

  زناشویی 721x430 - چه زمانی برای سکس تراپی مراجعه کنیم؟ سکس تراپ چه کسی است؟
  سکس تراپی

  چرا سکس تراپی؟

  رابطه جنسی مهمترین عامل در حفظ زندگی مشترک می باشد و اگر زوجین نتوانند نیازهای جنسی یکدیگر را به خوبی برآورده کنند، ممکن است عواقب جبران ناپذیری از جمله رابطه نامشروع و خیانت در پی داشته باشد. از این رو توجه کردن به مقوله سکس در زندگی مشترک از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  آیا همسر شما مشکل زود انزالی یا اختلال نعوظ دارد؟ آیا شما قبل از همسرتان ارضا می شوید و همسر شما از رابطه جنسی لذتی نمی برد؟ چگونه می توانید مشکلات جنسی خود را برطرف کنید؟ برای حل مشکلات جنسی به چه کسی باید مراجعه کنید؟ برای دریافت پاسخ سوالاتتان می توانید در ادامه این مقاله با بوجیکا همراه باشید.

  سکس تراپی نوعی از رواندرمانی است که برای کمک به افراد مجرد یا زوج ها طراحی شده است. سکس تراپی برای شناسایی عوامل روانی، فیزیکی، شخصی و میان فردی که بر میزان رضایت جنسی شما اثر می گذارد استفاده می شود.

   

  اگه میخواین برای بهبود رابطه جنسی تجربه درمانی متفاوتی داشته باشید با متخصصان ما تماس بگیرید

  هنر ما حال خوب شماست 

  ۶۸۵۸ ۲۲۶۳ ۰۲۱  –  ۲۰۰۶ ۲۲۶۲ ۰۲۱

  هدف سکس تراپی کمک به مردم برای گذشتن از چالش های جسمی و ذهنی و همچنین داشتن رابطه ای رضایت بخش در کنار داشتن زندگی جنسی لذت بخش است. اختلالات جنسی امری رایج است. در حقیقت 43 درصد از زنان و 31 درصد مردان در طول زندگیشان نوعی از اختلالات جنسی را تجربه می کنند.

  این اختلالات عموما عبارتند از:

  • اختلال نعوظ
  • کمبود میل جنسی
  • کمبود علاقه
  • انزال زودرس
  • اعتماد به نفس پایین
  • عدم پاسخ به محرک جنسی
  • ناتوانی در رسیدن به ارگاسم
  • میل جنسی بیش از حد
  • ناتوانی در کنترل رفتار جنسی
  • فتیش های جنسی ناخواسته

  داشتن یک زندگی جنسی رضایتبخش که برآورنده ی تمایلات فرد باشد، امری سالم و طبیعی است.  راحتی و صمیمیت جسمی و ذهنی بخش های مهمی از سلامتی هستند. هنگامی که اختلالات جنسی رخ می دهند، داشتن زندگی جنسی رضایت بخش می تواند دشوار و سخت شود.

  سکس تراپی شاید بتواند به شما در غلبه بر چالش های جنسی و افزایش رضایتمندی جنسی کمک کند.

  سکس تراپی چیست؟

  سکس تراپی عبارت است از درمان و حل مشکلات جنسی در رابطه زناشویی. طبق آخرین آمار بدست آمده حدود 50 تا 60 درصد مشکلات زندگی زناشویی ناشی از مشکلات جنسی و عدم رضایت زوجین از رابطه جنسی می باشد. علم درمان مشکلات جنسی سکسولوژی نام دارد که شامل علوم پزشکی، روانشناسی، روان پزشکی و جامعه شناسی می باشد.

  مشکل جنسی نیاز به روان درمانی دارد- اصطلاحی کلی برای درمان مشکلات سلامت روان و سلامت جنسی  با صحبت با یک روانشناس متخصص از طریق رابطه جنسی ، می توانید نگرانی های مربوط به عملکرد جنسی ، احساسات جنسی ، چه در درمان فردی ، چه دردرمان زوج ها را مطرح کنید. درمان جنسی می تواند برای افراد در هر سنی یا جنسیتی مؤثر باشد.

  سکس تراپی در واقع نوع دیگری از روان درمانی است. در سکس تراپی نیز شما با صحبت کردن و حرف زدن از تجربیات، نگرانی ها و احساساتتان،  وضعیتتان را بهبود می بخشید و مشکلاتتان را حل می کنید.

  باهم ، به همراه سکس تراپیست برای بهبود واکنش های جنسیتان در آینده، شما مکانیستم های تقابلی را تمرین می کنید تا بتوانید زندگی جنسی سالم تری داشته باشید.

  طی جلسات ابتدایی سکس تراپی، مشاور یا تنها با خود شما صحبت می کند، یا اینکه با شما و همسرتان در کنارهم حرف می زند. وظیفه ی سکس تراپیست این است که راهنماییتان کند و به شما کمک کند تا از پس چالش های اخیری که با آنها درگیر هستید بر بیایید. دو نکته ی مهم در مورد سکس تراپی وجود دارد که بهتر است حتما به یاد داشته باشید:

  • قرار نیست مشاور سکس تراپی طرف یک نفر را بگیرد و سعی کند دیگری را قانع نماید.
  • همچنین در طول جلسات سکس تراپی، هیچ کس نباید لباس هایش را در بیاورد. سکس تراپی آزمایش فیزیکی نیست، بلکه بیشتر شبیه جلسات روانشناسی است. سکس تراپیست هرگز قرار نیست با کسی رابطه ی جنسی برقرار کند یا تلاش کند به دیگری نشان دهد که چگونه رابطه ی جنسی برقرار کنند.

  در هر جلسه، مشاور به شما کمک می کند تا توانایی مدیریت بهتر و پذیرش معضلاتی که احتمالا موجب اختلالات جنسی شده اند را پیدا کنید. مشاور همچنین سعی میکند در این مسیر شما را راهنمایی کند. گفتار درمانی ای که شامل سکس تراپی است هم یک محیط آموزشی برای شما فراهم می آورد و هم یک محیط حمایت گر.

  sex therapy 1 750x430 - چه زمانی برای سکس تراپی مراجعه کنیم؟ سکس تراپ چه کسی است؟
  سکس تراپی

  هدف سکس تراپی فراهم کردن شرایط لازم و تشویق شما به تغییر است. احتمالا پس از هر جلسه، دفتر مشاور را با تکالیف و تمریناتی که تا جلسه ی بعد باید آنها را درخانه انجام دهید، ترک خواهید کرد.

  چنانچه مشاور سکس تراپی شما احتمال دهد که اختلال جنسی ای که شما درگیرش هستید نتیجه ی یک عارضه یا بیماری جسمی یا جنسی است، سریعا شما را پیش یک پزشک متخصص امور جنسی ( اورولوژیست) می فرستد.

  در این وقت مشاور و پزشک می توانند در مورد علائم  و نشانه های بیماری شما با هم صحبت کنند تا با هم وجود هرگونه مشکل احتمالی جسمی را بررسی کنند که ممکن است  در آینده موجب معضلات جنسی بیشتر برای شما شود .

  سکس تراپ کیست و چه ویژگیهایی دارد؟

  متخصصین درمانگر جنسی و سکس تراپی متخصصان روانشناسی هستند و می توانند صلاحیت خود را در مورد رابطه جنسی با نشان دادن مجوز توسط انجمن مدرسان جنسی، مشاوران و درمانگران نشان دهند و اقدام به درمان کنند.

  داشتن مهارت کافی در روان درمانی از ویژگیهای مهم سکس تراپیست است. از آنجا که ریشه بسیاری از اختلالات جنسی مربوط به اختلالات شخصیتی می باشد، روان درمانگر باید بتواند فرد را از لحاظ ویژگی های شخصیتی و روابط اجتماعی، او را روان کاوی کند و علت اختلالات جنسی را ریشه یابی کند.

  همچنین روانکاو باید به فیزیولوژی و آناتومی اندام های جنسی  و عملکرد آنها در هر دو جنس نیز آگاهی کامل داشته باشد. در نهایت یک سکس تراپیست باید بتواند پی از روانکاوی فرد به اختلالات روانی و شخصیتی فرد پی ببرد و فرد را از آن آگاه کند و در جلسات معین شده به درمان آنها بپردازد.

  ویژگیهای متخصص سکس تراپی :

  • بتوانید بدون ممنوعیت و محدودیت مشکلات جنسی خود را با او در میان بگذارید.
  • اسرار شما را محرمانه نگهدارد
  • در حین جلسات درمانی، هیچ معاینه فیزیکی انجام نشود و هیچ ارتباط جنسی وجود نداشته باشد.
  • بدون پیش داوری و قضاوت، شما را در حل مشکل یاری کند.

  درمان رابطه جنسی به طور معمول کوتاه مدت است و تعداد جلسات محدود  است. با این حال، برنامه های درمانی بستگی به نگرانی ها و اهداف مورد نظر دارد.

  اگه میخواین برای بهبود رابطه جنسی تجربه درمانی متفاوتی داشته باشید با متخصصان ما تماس بگیرید

  هنر ما حال خوب شماست 

  ۶۸۵۸ ۲۲۶۳ ۰۲۱  –  ۲۰۰۶ ۲۲۶۲ ۰۲۱

  چه کسانی به سکس تراپی نیاز دارند؟

  بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا برای تحلیل بخش های مختلف زندگیتان که بیشتر از همه تحت تاثیر اختلالات جنسی قرار گرفته اند، باید به یک سکس تراپیست مراجعه کنید یا یک متخصص گفتار درمانی دیگر، حس و حالی است که در حال حاضر دارید. اگر احساس می کنید الان فقط یک سکس تراپیست می تواند به شما کمک کند، پس بهترین سکس تراپیست را انتخاب کرده و پیش او بروید.

  SEX THERAPY 750x430 - چه زمانی برای سکس تراپی مراجعه کنیم؟ سکس تراپ چه کسی است؟
  سکس تراپی

  اگر کیفیت زندگی و سلامت روحی و روانی شما خیلی تحت تاثیر اختلالات جنسیتان قرار گرفته، شاید وقت مناسبی باشد که به سکس تراپی روی بیاورید. همچنین اگر گرمی و صمیمیتتان با همسرتان رو به سردی گذاشته یا ارتباط برقرار کردن با او برایتان دشوار شده، و این مسائل در حال درست کردن معضلات بزرگ تری در زندگیتان هستند، سکس تراپی نقطه ی شروع خوبی برای بهبود وضعیتتان خواهد بود.

  چه زمان به سکس تراپ مراجعه می کنیم؟

  مشکلات جنسی شامل اختلالات جنسی مانند انزال زودرس یا انزال تاخیری، اختلال در نعوظ، عدم علاقه جنسی یا برانگیختگی و تحریک پذیری و رابطه جنسی دردناک  است. مشکلات جنسی می تواند فرا تر از اینها باشد از جمله مشکلات ناشی از علایق جنسی غیر عادی، بی نظمی جنسیتی و دو جنسی بودن، میل جنسی بیش از حد یا بیش فعالی، عدم اعتماد به نفس جنسی، بهبودی از سوءاستفاده های جنسی مانند تجاوز جنسی  و مسائل جنسی است.

  در ادامه بخوانید: بهترین مرکز زوج درمانی در غرب تهران

  سکس تراپی، راهکاری برای بهبود عملکرد جنسی و درمان اختلال عملکرد جنسی است.

  سکس تراپی می تواند در حل مسائل مختلف جنسی از نگرانی در مورد عملکرد جنسی گرفته تا مشکلات در روابط جنسی به شما کمک کند، که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • نگرانی در مورد میل جنسی یا برانگیختگی
  • نگرانی در مورد علایق جنسی یا گرایش جنسی
  • رفتار جنسی تحریک آمیز یا اجباری
  • نگرانی های مربوط به عملکرد نعوظ
  • انزال زودرس
  • مشکل در رسیدن به ارگاسم (آنورگاسمی)
  • مقاربت دردناک (سوء هاضمه)
  • موارد صمیمیت مربوط به ناتوانی یا بیماری مزمن
  • نگرانی در مورد تجربیات جنسی

  در زنان:

   • عدم تمایل به سکس
   • مشکل در ارگاسم
   • درد در طول رابطه یا عدم توانایی داشتن رابطه جنسی نافذ
  sextherapistliguori fullsize story1 - چه زمانی برای سکس تراپی مراجعه کنیم؟ سکس تراپ چه کسی است؟
  سکس تراپی

  سکس تراپی مدرن

  اغلب تکنیکهای روان درمانی و روشهای پزشکی  در رابطه با مشکلات جنسی را برای درمان تلفیق می کنند، مانند ویاگرا برای افزایش پاسخ نعوظ و برای درمان انزال زودرس. روان درمانگران به افراد در حل مشکلات جنسی از طریق روانگاوی و ریشه یابی علل این اختلالات کمک می کنند، در این صورت روابط جنسی افراد را بازیابی می کنند. رویکرد تحول گرا در رابطه با سکس تراپی، درک جنبه های روانشناختی، بیولوژیکی، دارویی، رابطه ای و درک زمینه ای مشکلات جنسی است.

  در ادامه بخوانید: مشاوره قبل از ازدواج

  اگه میخواین برای بهبود رابطه جنسی تجربه درمانی متفاوتی داشته باشید با متخصصان ما تماس بگیرید

  هنر ما حال خوب شماست 

  ۶۸۵۸ ۲۲۶۳ ۰۲۱  –  ۲۰۰۶ ۲۲۶۲ ۰۲۱

  متخصص سکس تراپ چه می کند؟

  درمان اختلالات جنسی نیاز به ارزیابی دقیق دارد که شامل معاینه پزشکی وروانپزشکی است. دلیل آن این است که اختلال عملکرد جنسی ممکن است پایه جسمی یا پایه روانشناختی داشته باشد. یک مثال واضح، اختلال نعوظ است (گاهی اوقات هنوز هم به آن “ناتوانی جنسی” گفته می شود)، که علت آن ممکن است، اولاً، مشکلات گردش خون و دوما، اضطراب عملکرد را شامل شود. که در اینجا  سکس تراپی غالباً کوتاه مدت است و مدت زمان آن بستگی به دلایل درمان دارد. .

  درک نادرست سکس تراپیست از این مشکلات جنسی می تواند منجر به مقاومت شود و یا مانعی در جهت بهبود اختلالات جنسی باشد که به طور مستقیم یا غیرمستقیم به رابطه جنسی مربوط می شود.  علاقه به سکس تراپی در بین زوج ها به همراه تعداد مربیان، مشاوران و درمانگران جنسی افزایش یافته است. امروزه، مشکلات جنسی دیگر به عنوان، آسیب شناختی یا روانی در بلوغ یا رشد تلقی نمی شوند.

  سکس تراپی علاوه بر کاهش یا رفع مشکلات جنسی و افزایش رضایت جنسی برای افراد در تمام مراحل زندگی، بر ظهور طب جنسی و کاوش رویکردهای تلفیقی در رابطه جنسی درمانی نیز تأثیر گذاشته است. متخصصین درمانی ، مربیان و مشاوران در حال انجام تحقیقات و اجرای نظرسنجی ها برای درک کامل عملکرد جنسی هنجاری هستند. آنچه اکثر مردم با بزرگتر شدن و طولانی تر زندگی انجام می دهند، تجربه می کنند.

  در ادامه بخوانید: انواع خیانت

  5a1deb25140000000eb6a492 720x430 - چه زمانی برای سکس تراپی مراجعه کنیم؟ سکس تراپ چه کسی است؟
  سکس تراپ چه می کند؟

  یک درمانگر جنسی به افراد مبتلا به مشکلات جنسی کمک می کند. روان درمانگران مشاوران واجد شرایط ، پزشکان یا متخصصان مراقبت های بهداشتی هستند که آموزش های لازم را برای کمک به افراد دارای مشکلات  جنسی هستند را انجام میدهند.

  در ادامه بخوانید: مشاوره خیانت همسر

  بهترین مشاور جنسی در تهران

  یک مشاور جنسی یا به عبارتی “سکس تراپیست” یک روانشناس، روانپزشک، مشاور ازدواج یا خانواده ی معتبر و متخصص است. این متخصصان سلامت روانی آموزش های ویژه ی زیادی در رابطه با جنسیت انسان دیده اند تا توانسته اند گواهی و پروانه رسمی درمان را دریافت کنند.

  شما می توانید جستجویتان برای پیدا کردن بهترین مشاور سکس تراپی در تهران،را از اینترنت شروع کنید. گوگل، را باز کنید و کلمه ی مورد نظر را سرچ نمایید. از تعداد زیاد کلینیک های سکس تراپی که در تهران وجود دارند تعجب خواهید کرد. بله، مشکلات و اختلالات جنسی زوجین آنقدر زیاد هست که نیاز باشد کلینیک های سکس تراپی زیادی در دسترس باشند.

  اما خطری که در جستجو های اینترنتی وجو د دارد، دام تبلیغات است. درست است که مراکز سکس تراپی زیادی وجود دارند اما این به معنی آن نیست که همه ی آنها مشاوره های تخصصی و با کیفیتی ارائه می دهند. همواره با یاد داشته باشید که فریب تبلیغات خام را نخورید. بسیاری از مراکز متاسفانه به جای درمان صرفا به دنبال جلب مشتری هستند.

  اگر از اینترنت نتیجه ای نگرفید، روش بعدی، پرسیدن از شرکت بیمه تان است. هر شرکت بیمه ای طبیعتا لیستی از درمانگران مورد تایید را دارد که در صورت در خواست می تواند به شما ارائه دهد. شما می توانید از روی این لیست، تعدادی سکس تراپیست را به عنوان گزینه های مورد نظر دست چین کنید.

  اما اگر به دنبال نظرات مطمئن تر و کمی شخصی تر هستید، روش بعدی برای پیدا کردن بهترین سکس تراپیست در تهران، می تواند پرس و جو از دوستان و آشنایان باشد. همه ی ما دوستانی بسیار صمیمی یا اعضای خانواده ی خیلی نزدیک به خودمان داریم که آنقدر بهشان اعتماد داریم که می توانیم از مشکلات شخصی مان هم با آنها صحبت کنیم.

  در ادامه بخوانید: نکات همسرداری

  از افراد قابل اعتمادی که سراغ دارید، بخواهید اگر تا به حال به سکس تراپیست مراجعه کرده اند یا به هر صورت پیش روان درمانگری رفته اند که خدمات سکس تراپی نیز ارائه می داده، چنانچه از او راضی بوده اند، وی را به شما نیز معرفی کنند.

  ” مرکز مشاوره جنسی، یا سکس تراپی بوجیکا با کادری مجرب و حرفه ای از پزشکان و مشاوران متخصص، آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره جنسی به مراجعین عزیز می باشد. شما می توانید هم اکنون از طریق صفحه ی تماس با ما، با بوجیکا تماس بگیرید.”

  چگونه می توانم یک سکس تراپ پیدا کنیم؟

  اگر مشکل جنسی دارید، ایده خوبی است که ابتدا با  پزشک عمومی مشورت کنید و در صورت نیاز خود را به روانشناسی معرفی کنید  زیرا می توانند هر علتی جسمی و روحی را بررسی کنند. پزشک معالج شما اگر فکر می کند به شما کمک می کند می تواند شما را به یک درمانگر جنسی ارجاع دهد.

  در ادامه بخوانید: ازدواج با فرد معتاد

  اگه میخواین برای بهبود رابطه جنسی تجربه درمانی متفاوتی داشته باشید با متخصصان ما تماس بگیرید

  هنر ما حال خوب شماست 

  ۶۸۵۸ ۲۲۶۳ ۰۲۱  –  ۲۰۰۶ ۲۲۶۲ ۰۲۱

  آنچه در جلسات سکس تراپی انتظار دارید

  احتمالاً با توصیف نگرانی های جنسی خاص خود، درمان جنسی را آغاز خواهید کرد. مسائل جنسی می تواند پیچیده باشد و درمانگر شما می خواهد از همه عوامل دخیل ایده کاملی بگیرد. این به طور معمول شامل ارزیابی عمیق اولیه از پیشینه شما و ایجاد نگرانی های جنسی شما است. هنگامی که درمانگر جنسی شما شرایط را فهمید ، شما و درمانگر خود در مورد راه های رفع نگرانی های خود و بهبود ارتباط و صمیمیت خود صحبت خواهید کرد.

  صحبت در مورد رابطه جنسی و صمیمیت ممکن است در ابتدا احساس ناخوشایندی داشته باشد یا باعث اضطراب شما شود، اما متخصصین رابطه جنسی به شما آموزش می دهند که شما را راحت جلوه دهند و در تشخیص و کشف نگرانی های جنسی مهارت دارند.

  اگر در یک رابطه هستید، مشارکت در مشاغل با متخصص جنسی خود معمولاً بسیار مفید است. شما و شریک جنسی تان به احتمال زیاد یکسری تمرینات مشق شب را باید انجام دهید، مانند:

  • تمرینات ارتباطی با شریک جنسی خود انجام دهید
  • به عنوان مثال ، تکنیک های ذهن آگاهی ، کم کردن سرعت و تمرکز روی آنچه را که در حین رابطه عنوان شده
  • برخورد صمیمی حس می کنید ، متمرکز می شوید
  •  تماشای فیلم های آموزشی در مورد سلامت جنسی
  • نحوه تعامل با شریک جنسی  خود را از نظر جنسی و غیر جنسی تغییر دهید

  رابطه جنسی درمانی معمولاً کوتاه مدت است، فقط در برخی از بازدیدها می توان به سرعت مورد بررسی قرار گرفت. با این حال ، به طور معمول ، چندین جلسه مشاوره لازم است.

  با پیشرفت سکس درمانی و سکس تراپی، می توانید  تجربیات خود را برای شناسایی و اصلاح مسائل و مشکلات دیگری که می خواهید روی آن کار کنید ، استفاده کنید.

  در ادامه بخوانید: تست بارداری

  sex therapy 566x430 - چه زمانی برای سکس تراپی مراجعه کنیم؟ سکس تراپ چه کسی است؟
  سکس تراپی

  نتایج سکس تراپی 

  از طریق سکس تراپی ، می توانید یاد بگیرید نگرانی های خود را به وضوح بیان کنید ، نیازهای جنسی خود را بهتر بشناسید و نیازهای جنسی شریک جنسی خود را بهتر بشناسید.

  به یاد داشته باشید که رابطه جنسی مؤثر نیاز به اعتماد به نفس و برقراری ارتباط خوب با درمانگر دارد. اگر احساس راحتی نمی کنید یک درمانگر دیگری را پیدا کنید که احساس راحتی بیشتری را با درمانگر جدید داشته باشید.

  در ادامه بخوانید: خودارضایی در زنان

  مشاوره زوجین

  برخی مشاوره جنسی را با مشاوره زوجین اشتباه می گیرند. و این اشتباهی رایج است. بله، امکان و احتمال آن وجود دارد که یک مشاور زوجین توانایی و تخصص مشاوره جنسی را هم داشته باشد، اما مشاور زوجین تنها یک مشاور جنسی نیست. او می تواند علاوه بر اختلالات جنسی، به مسائل عاطفی و مشکلات رفتاری موجود میان زن و شوهر توجه داشته باشد. هدف یک مشاور زوجین بهبود کل یک رابطه است، نه فقط ارتباط جنسی. البته مسائل مربوط به تکنیک های رابطه ی جنسی، با اختلالات جنسی متفاوت است.

  یکی از معضلاتی که زوج ها معمولا با آن درگیرند ارتباط جنسی نامناسب است، که الزاما به معنی اختلالات جنسی یکی از طرفین نیست. مشاوره جنسی، بر خلاف مشاوره زوجین، می تواند برای افراد مجرد هم مورد استفاده قرار بگیرد.

  در ادامه بخوانید: بیش فعالی جنسی

  مشاوره خودارضایی

  خودارضایی می تواند یکی از اختلالات جنسی یا یکی از عوامل بروز آن به حساب آید. برای درمان اعتیاد به خودارضایی، یک مشاور جنسی یا سکس تراپیست می تواند کمک زیادی به شما بکند.

  5 - چه زمانی برای سکس تراپی مراجعه کنیم؟ سکس تراپ چه کسی است؟
  نوبت روانشناس

  لینک منبع

  مطالب پیشنهادی:

  چگونه اضطراب را درمان کنیم؟

  بیش فعالی در بزرگسالان چیست؟

  روانپزشک | روانپزشک خوب در تهران 

  افزایش تمرکز با نوروفیدبک 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: