11 نشانه که شما یک روح پیر دارید و متفاوت فکر میکنید

آیا تا به حال بهتون گفتن که شما یک روح پیر دارید؟ روح پیر بودن به معنای تفکر و رفتار بالاتری از افراد هم سن و سال شماست. شما بیش از حد انتظار دانش و خرد دارید و طبق اون عمل می کنید.

 • روح پیر

  روح پیر

  آیا تا به حال بهتون گفتن که شما یک روح پیر دارید؟ روح پیر بودن به معنای تفکر و رفتار بالاتری از افراد هم سن و سال شماست. شما بیش از حد انتظار دانش و خرد دارید و طبق اون عمل می کنید.

  اگه احساس میکنید که کمی از نگرانی های امروزتون دور شدید و زندگی ساده ی زمان گذشته رو از دست دادید ، یا به نوعی احساس ناهماهنگی با اون چیزایی که همسالانتون بهش توجه دارند ، می کنید ، این احتمال وجود داره که شما یک روح پیر باشید. یک روح پیر بودن به نوع نگاه و نزدیک شدن به زندگی اشاره داره. دیدگاههای شما ممکنه مشابه کسی باشه که بزرگتر از شماست و زندگی طولانی و پرباری داشته .

   

  11 نشانه که شما یک روح پیر دارید و متفاوت فکر میکنید

  اگه کنجکاوید که بفهمید آیا شما یک روح پیر هستید یا نه ، به این 11 علامت توجه کنید:

  1-توصیه هاتون فراتر از سن شماست :

  شما به نوعی می دونید که چطور کارهایی رو انجام بدید که حتی خودتون هنوز انجام ندادید. مثل اینکه شما قبلاً زندگی کردید  ممکنه اطرافیان ازتون بپرسند از کجا می دونید؟ و شما با اطمینان جواب میدید : “من فقط می دونم!” حقیقت اینه که شما فقط می دونید ، اما نمی دونید چطور می دونید و از کجا .

  2-روش های قدیمی رو ترجیح میدید :

  شما احساس می کنید که همه مشکلات به یک راه حل جدید و ابتکاری احتیاج ندارند و دور زدن راهکار های زیاد و عجیب اتلاف وقت و انرژی ارزشمند شماست. با امتحان کردن چیزهای جدید مشکلی ندارید اما این رو هم میدونید که روش های قدیمی میتونن گاهی خیلی خوب باشن .

  old soul - 11 نشانه که شما یک روح پیر دارید و متفاوت فکر میکنید
  روح پیر

  3-دوست دارید همه چیز رو مرور کنید :

  شما به زمان نیاز دارید تا افکار رو بیش از حد در ذهن تون قرار بدید . این مورد بخش مهمی از فرایندهای انجام کار شماست و بهتون این امکان رو میده تا در جهت هماهنگ سازی بیشتر با ذهن ، جسم و روح خودتون به جلو حرکت کنید.

  اگه زمان محدود و کمی برای فکر کردن داشته باشید احساس ناراحتی میکنید.

  4- وقت تون رو از دست نمیدید : 

  شما وقت خودتون رو برای توجیه بعضی مسائل به افراد دیگه تلف نمیکنید ، وقت و حوصله کمی برای صحبت های مزخرف دارید و ترجیح میدید از زمان خودتون برای انجام کارها استفاده کنید نه اینکه دور هم بشینید و صرفا راجع به انجام کارها صحبت کنید ، شما بیشتر عمل گرا هستید .

  شما میدونید که هر کاری رو انجام می دید ، درست همونطور که قرار بوده پیش بره پیش میرن ، و نمی خواید این روند شگفت انگیز رو زیر سال ببرید.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

   

  ۰۲۱۲۲۶۳۶۸۵۸ –  ۰۲۱۲۲۶۲۲۰۰۶

  5-دوست ندارید بی هدف بیرون برید :

  برای شما کیفیت مهم تر از کمیته . شما عاشق بیرون رفتن و تفریح ​​هستید ، اما بیرون رفتن بی هدف رو دوست ندارید و اون رو کار بیهوده ای میدونید . وقتی بیرون میرید ، دوست دارید چیزی رو تجربه کنید. چیزی که با نحوه درک جهان مطابقت داشته باشه و شما رو به چالش بکشه.

  شما با خوشحالی می تونید برای چیزهایی هزینه کنید که تجربه های شگفت انگیزی رو به شما میدن و افق دیدتون رو گسترش میدن . ترجیح میدید در وقت و پول تون صرفه جویی کنید و کار با کیفیتی انجام بدید.

  6-احترام به ادبیات قدیمی :

  شما به کلاسیک ها احترام میذارید و عاشق کتابهای قدیمی هستید . برای شما ، ادبیات قدیمی باید مورد احترام و ارزش باشند و تاریخ و تجربه تاریخی رو بین کتابهای خودتون نگه میدارید و لذت میبرید.

  7-علاقه به موسیقی قدیمی :

  شما آثار کلاسیک رو دوست دارید و از اونها قدردانی می کنید . احتمالاً فقط 10٪ از مجموعه موسیقی شما از اون چیزی که به عنوان موسیقی “امروزی” میدونید تشکیل شده ، بقیه مربوط به دهه های گذشته ست و فقط تعداد معدودی از هنرمندان امروزی رو می شناسید

  8-استقبال از ملاقات با افراد جدید :

  از نظر شما ، صحبت با مردم باعث رشد تون میشه و به تجربه تون در جهان کمک میکنه . شما مجذوب کسایی هستید که بصورت مشترک در این کره خاکی باهاشون زندگی میکنید و میتونن دیدگاهای خودشون رو بیان کنند .

  9-روابط عمیق :

  دوستی های نصفه و نیمه، روابط سطحی و روابط شبانه مورد پسند شما نیست و به جوهر دوستی های عمیق تر و روابط طولانی مدت اهمیت می دید .

  old soul - 11 نشانه که شما یک روح پیر دارید و متفاوت فکر میکنید
  روح پیر

  10-عاشق یادگیری هستید :

  هیچ چیز شما رو بیشتر از یادگیری در مورد خودتون ، سایر مردم و دنیای اطراف شما خوشحال نمیکنه . برای شما یادگیری رشده و رشد بخشی از زندگیه . شما به عنوان یک روح پیر ،معتقدید چیزهایی که یاد میگیرید نیازی نیست که حتما به مدرک یا گواهینامه ختم شود .

  11-برای افراد مسن ارزش زیادی قائل هستید :

  شما می خواید در حکمت اونها بنوشید و در حالی که داستان های جوانی خودشون رو براتون تعریف می کنند به هر کلمه ش آویزون شید. شما به داستانهای خنده دارشون میخندید و از شنیدن داستان های جنگ گریه میکنید در واقع به مروارید های خردمندانه شون گوش میدید .

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

   

  ۰۲۱۲۲۶۳۶۸۵۸ –  ۰۲۱۲۲۶۲۲۰۰۶

   

  بیشتر بخوانید :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۷ رای
  1 Comment
  1. […] ۷ نشانه که شما یک روح پیر دارید  […]

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: