بهترین مشاور ازدواج چه ویژگیهایی دارد؟

بهترین مشاور ازدواج

مشاوره ازدواج فرایندی است که در آن به زوج های متاهل ابزار و تکنیک هایی ارائه می شود که آنها را قادر می سازد روابط خود را بهبود بخشند. یافتن مشاور ازدواج مناسب یا بهترین مشاور ازدواج می تواند تفاوتی ایجاد کند که شما به یک راه حل مناسب برسید. یا حتی از وضعیت راضی باشید.

 • بهترین مشاور ازدواج

  چگونه بهترین مشاور ازدواج برای خود پیدا کنید؟

  مشاوره ازدواج فرایندی است که در آن به زوج های متاهل ابزار و تکنیک هایی ارائه می شود که آنها را قادر می سازد روابط خود را بهبود بخشند. و هرگونه تعارض بین فردی را برطرف کنند. مشاوره ازدواج همچنین به زوجین کمک می کند راههای بهبود توانایی برقراری ارتباط با یکدیگر را بشناسند. و به آنها در بازسازی و تقویت ازدواجشان کمک می کند.
  هنگامی که شما و همسرتان تصمیم گرفتید برای مشاوره ازدواج بروید، این روند توسط یک مشاور ازدواج اداره می شود. انتخاب بهترین مشاور ازدواج می تواند بر روند و نتیجه جلسات مشاوره پیش رویتان تأثیر بسزایی بگذارد. مهم است که شما بدانید چگونه می توانید یک مشاور ازدواج مناسب پیدا کنید که قصد دارد در اهداف متقابل شما و همسرتان سهیم باشد.

  بهترین مشاور ازدواج

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

  ۰۲۱۲۲۶۳۶۸۵۸ –  ۰۲۱۲۲۶۲۲۰۰۶

  یافتن مشاور ازدواج مناسب یا بهترین مشاور ازدواج می تواند تفاوتی ایجاد کند که شما به یک راه حل مناسب برسید. یا حتی از وضعیت راضی باشید.
  پس اگه به دنبال این هستین که چطور بهترین مشاور ازدواج را انتخاب کنید، این 6 روش به شما کمک زیادی خواهد کرد.

  1. شروع جستجوی بهترین مشاور ازدواج

  یکی از مهمترین جنبه های نحوه انتخاب درمانگر زوجین یا چگونگی یافتن بهترین مشاور ازدواج، این است که بدانید از چه کسی باید سوال کنید یا کجا مراجعه کنید. بسیاری از زوجین به درخواست توصیه از دوستان و خانواده خود متوسل می شوند.
  این روش به عنوان بیشترین جستجو در نظر گرفته می شود. زیرا شما برخی از بررسی های واقعی را بدست می آورید و می دانید که به مشاور خوبی مراجعه کرده اید یا خیر

   

  بیشتر بخوانید: اختلاف سنی در ازدواج

  2. مشاور با صلاحیت مناسب انتخاب کنید

  هنگامی که در زندگی زناشویی خود با ناراحتی روبرو هستید چگونه می توانید بهترین مشاور ازدواج را  انتخاب کنید؟ پاسخ ساده است. هنگام انتخاب مشاور ازدواج نترسید از مشاور بالقوه در مورد صلاحیت حرفه ای او سوال کنید. اثبات این امر با اسناد یا مراجع آنلاین آسان خواهد بود.
  علاوه بر آموزش حرفه ای، در مورد تجربه حرفه ای نیز سوال کنید. بسته به شدت مسائل زناشویی، ممکن است بخواهید یک مشاور با سالها تجربه قابل توجه، بیش از شخصی که برای این حرفه جدید است را در نظر بگیرید.

  servicio exequial prepago 1024x682 - بهترین مشاور ازدواج چه ویژگیهایی دارد؟

  بهترین مشاور ازدواج

  3. مشاور ازدواج شما باید بی طرف باشد

  در مشاوره ازدواج به دنبال چه چیزی بگردیم؟
  گاهی اوقات، یک شریک ممکن است یک مشاور ازدواج را که برای او شناخته شده است انتخاب کند، زیرا معتقد است که مشاور ازدواج در کنار آنها خواهد بود. اما این روش درستی برای یافتن یک مشاور خوب ازدواج نیست.
  یک مشاور ازدواج حرفه ای هرگز نباید جانبداری کند و همیشه باید یک طرف بی طرف در روند مشاوره باقی بماند. حتی اگر مشاور ازدواج یکی یا هر دو شریک را بشناسد.
  هنگام انتخاب مشاور ازدواج مهم است که هم شما و هم همسرتان با مشاور مورد نظر موافقت کنید.

   

  4- یک مشاور ازدواج با سیستم های اعتقادی مشابه

  وقتی در مورد “چگونگی انتخاب مشاور ازدواج ” فکر می کنید، به شخصی با عقاید مشابه شما فکر کنید. مشاور ازدواج نباید در طول مشاوره، سیستم اعتقادی خود را به زوجین انتقال دهد و آنها را مجبور به قبول اعتقادهای خود کند. با این حال، هنگام انتخاب مشاور ازدواج، زن و شوهر از برخورد با مشاوری که با آنها هم اعتقاداست، احساس راحتی بیشتری می کنند.
  به عنوان مثال، زوجی که معتقدند طلاق خلاف خواست خدا است، برای انتخاب مشاوری که از همان دیدگاه برخوردار باشد، مناسب ترند. در غیر این صورت، ممکن است زوجین، چه آشکار و چه غیر آن، فکر کنند که مشاور در هدف مشترک آنها در مشاوره سهیم نیست.

  couples counseling 1 - بهترین مشاور ازدواج چه ویژگیهایی دارد؟
  بهترین مشاور ازدواج

  5. بیشتر در مورد راه حل ها و کمتر در مورد پول

  جلسات مشاوره رایگان نیست. تعداد جلسات مشاوره شما به شدت مسائل، تمایل طرفین و فداکاری زوجین در انجام کارهای لازم، برای ترمیم رابطه بستگی خواهد داشت.در هنگام انتخاب بهترین مشاور ازدواج، سعی کنید ارزیابی کنید که آیا آنها بیشتر از پول دریافتی نگران راه حل و نتیجه هستند.

  اگر احساس می کنید مشاور ازدواج بیشتر از اینکه به شما در ترمیم ازدواج کمک کند، در مورد صورتحساب صحبت میکند، پس آن مشاور برای شما و همسرتان بهترین نیست.قبل از سرمایه گذاری در رابطه مشاور و مشتری حتماً بررسی کنید که آیا مشاور، بیمه شما را قبول می کند یا خیر.

  6. با شخصی که از کمک درمانگر استفاده کرده است، صحبت کنید.

  در بسیاری از موارد، بهترین پیشنهادات در مورد اینکه چه کسی برای مشکل شما مناسب است، از طرف دوستان و خانواده مطمئن ترین راه پیدا کردن بهترین مشاور ازدواج است. این افراد می توانند یک فرد حرفه ای و آنچه انتظار میرود را به شما معرفی کنند. پزشکان، پرستاران، وکلا و معلمان مدارس، افراد خوبی برای این موضوع هستند.

  بسیار مهم است که از ابتدا مشاور مناسب خود را انتخاب کنید. چون اگر مجبور شوید از مشاور دیگر شروع کنید، شما و همسرتان ممکن است ناامید شوید. زیرا آن مشاور ازدواج، مناسب شرایط شما نبوده است.
  اکنون که می دانید چگونه یک مشاور خوب ازدواج که می تواند مناسب نیازهای شما باشد، انتخاب کنید. در صورت امکان، جستجو برای یافتن مشاور را شروع کنید.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

  ۰۲۱۲۲۶۳۶۸۵۸ –  ۰۲۱۲۲۶۲۲۰۰۶

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  1 Comment
  1. رواندرمانگر

   […] بهترین مشاور ازدواج چه ویژگیهایی دارد؟ […]

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: