برند سازی | چگونه برند سازی کنیم | برند چیست | قوانین برند سازی

چرا ، دقیقاً ، برندسازی اینقدر مهم است؟ این چه معنایی دارد؟ و چگونه می توانید نام تجاری خود را به گونه ای انجام دهید که تأثیر واقعی بر مخاطبان شما بگذارد؟ در این مقاله ، ما قصد داریم بررسی کنیم که نام تجاری چیست و چگونه کسب و کار شما می تواند از مؤثرترین مزایای خود بهره مند شود.

 • برند سازی

  برند سازی چیست؟

  برندسازی یک روش بازاریابی در شکل گیری فعال برند شما است. این تعریف اساسی است ، اما چیزهای بیشتری وجود دارد که در این کار به آن ها می پردازند.

  برندسازی همان چیزی است که شغل شما برای حل کردن درهم و برهمی و جلب توجه مشتری ایده آل شما نیاز دارد. این همان چیزی است که خریداران بار اول را به مشتری های زنده تبدیل می کند و مخاطبان بی تفاوت را به متقاضیان تجاری تبدیل می کند. این همان چیزی است که شما باید از آن استفاده کنید ، تأثیر بگذارید و تجارت خود را به سطح بعدی برسانید.

  images 2 300x168 - برند سازی | چگونه برند سازی کنیم | برند چیست | قوانین برند سازی
  برند سازی

  به عبارت دیگر ، اگر می خواهید در شغل خود موفق شوید ، برندسازی بهترین راه است. اما چرا ، دقیقاً ، برندسازی اینقدر مهم است؟ این چه معنایی دارد؟ و چگونه می توانید نام تجاری خود را به گونه ای انجام دهید که تأثیر واقعی بر مخاطبان شما بگذارد؟ در این مقاله ، ما قصد داریم بررسی کنیم که نام تجاری چیست و چگونه کسب و کار شما می تواند از مؤثرترین مزایای خود بهره مند شود.

  منظور از برندسازی چیست؟

  برندسازی عملی است که برای شکل دادن به برند خود انجام می دهید.
  برندسازی از حدود 350 سال A.D بوده و از کلمه “Brandr” گرفته شده است که به معنی “سوختن” در زبان نورسینای باستان است. در دهه 1500 ، این به معنای علامتی بود که دامداران به منظور نشان دادن مالکیت بر دامهای خود می گذاشتند.

  با این حال ، امروزه برندسازی چیزی بیش از یک آرم نیست.نام تجاری شما مجموعه ای از درک مردم نسبت به شرکت شما است. اما برندسازی مجموعه اقداماتی است که شما برای پرورش آن برند انجام می دهید.

  به عبارت دیگر ، مارک شما اسم است ، اما برند سازی فعل است. وقتی یک آرم طراحی می کنید ، این مارک تجاری است. وقتی برند خود را توسعه می دهید ، این مارک تجاری است. وقتی با تیم بازاریابی خود برای ایجاد یک تبلیغات اقدام می کنید، این مارک تجاری را گسترش می دهید.

  هر اقدامی که برای شکل دادن به نام تجاری خود انجام دهید ، به طور خلاصه ، برندسازی است.

  brand 300x191 - برند سازی | چگونه برند سازی کنیم | برند چیست | قوانین برند سازی
  برند سازی

  برای استفاده از خدمات روانشناسی در زمینه های مشاوره شغلی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان کلینیک بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858 – 02126767945 – 09212773724

  چرا برندسازی اینقدر مهم است؟

  برندسازی مهم است زیرا:

  به شما کمک می کند تا در رقابت تجاری موفق شوید.

  فرقی نمی کند چه شرکتی را انتخاب کنید ،در چه صنعتی کار می کنید یا چه نوع مشتری را دنبال می کنید – اگر در کار تجاری هستید ، رقابت جدی پیدا کرده اید. برندسازی به شما کمک می کند تا روش هایی را که متفاوت ، خاص و منحصر به فرد هستند تعیین کنید. و این به مشتریان شما نشان می دهد که چرا آنها به جای رقبای شما باید با شما همکاری کنند.

  شناخت برند را می سازد.

  اگر می خواهید یک مارک موفق بسازید ، باید قابل تشخیص باشید. نام تجاری مناسب (از جمله طراحی یک آرم تأثیرگذار ، وب سایت و سایر دارایی های برند) به شما کمک می کند استایل خاصی را به وجود آورید ، و شناخت برند شما را در بازار افزایش می دهد.

  یک تجربه نام تجاری ثابت برای مشتریان خود ایجاد می کند

  برای موفقیت در کسب و کار شما ، باید یک تجربه مداوم را برای مشتریان خود فراهم کنید ، اما آنها با نام تجاری شما ارتباط برقرار می کنند – خواه از طریق وب سایت شما ، در یک رویداد حضوری یا با پیگیری حساب های رسانه های اجتماعی. برندسازی به شما امکان می دهد تا نحوه کنترل و تجربه مردم از نام تجاری شما را کنترل کنید — و می توانید اطمینان حاصل کنید که ادراک و تجربه در همه ابعاد برند شما باقی می ماند.

  ارتباطی را با مخاطب شما برقرار می کند و آن مخاطب را به مشتریان وفادار تبدیل می کند.

  موفق ترین مشاغل کارهایی هستند که ارتباط عاطفی با مخاطبان خود ایجاد می کنند. این ارتباط عاطفی همان چیزی است که مشتری را به برند علاقه مند می کند. چگونه می توانید آن ارتباط را ایجاد کنید؟ نام تجاری. استراتژی های مختلف برندسازی (مانند ب اعمال اثر  روانشناسی رنگ هنگام طراحی لوگو) می تواند به شما کمک کند تا با مخاطبان خود در یک سطح عمیق تر ارتباط برقرار کنید و حس وفاداری به برند خود ایجاد کنید.

  social media 300x199 - برند سازی | چگونه برند سازی کنیم | برند چیست | قوانین برند سازی
  برند سازی

  عناصر برندسازی چیست؟

  اینها عناصری از مارک تجاری هستند که برای ایجاد چگونگی درک کسب و کار شما توسط مشتریان باید ایجاد کنید:

  بیانیه تبلیغاتی و مقادیر نام تجاری

  بیانیه ماموریت و ارزش های تجاری پایه و اساس برند شما می باشد. به مأموریت خود به عنوان مغزهای عملیات فکر کنید – جمله ای کوتاه و مختصر که وضعیت و هدف فعلی سازمان شما را مشخص می کند. در همین حال ، برند شرکت شما قلب بیانیه است، و یک تصویر لحظه الهام بخش و انگیزشی از آنچه می خواهید در دراز مدت به دست بیاورید ارائه می دهد.

  لوگو

  آرم شما چهره شرکت شما است و مطمئناً طراحی از مهمترین کارها برای تجارت شما است. در طی فرایند طراحی ، به این فکر کنید که چه کسی به عنوان یک برند هستید و چگونه می خواهید توسط مشتریان خود درک شوید. از آن استفاده کنید تا استراتژی طراحی خود را هدایت کنید.

  سایت اینترنتی

  طراحی وب سایت شما نیز یک مرحله مهم برندسازی است. وب سایت شما املاک و مستغلات دیجیتال نام تجاری شما است و وقتی مشتریان شما بازدید می کنند ، باید از نظر بصری جذاب ، کاربردی آسان و مهمتر از همه بازتاب این باشد که شما به عنوان یک برند چه کسی هستید. شبیه به آرم خود ، برای انتخاب عناصر طراحی وب خود (مانند طرح و قلم) به راهنمای برند خود مراجعه کنید.

  امکانات اضافی

  بسته به نوع تجارت و صنعت ، ممکن است به امکانات اضافی مانند کارت ویزیت ، بسته بندی محصول یا بروشور رویداد نیاز داشته باشید. تجارت و نیازهای منحصر به فرد خود را ارزیابی کنید و سپس بر این اساس دارایی های تجاری دیگری را توسعه دهید.

   ثبت نام کنید

  به عنوان یک قاعده کلی ، محصولات دارای چرخه زندگی محدودی هستند ، اما مارک ها – اگر خوب اداره شوند – برای همیشه دوام می آورند. و هنگامی که دقیقاً به عنوان یک مارک تجاری میخ بزنید ، بازاریابی آن آسان تر می شود.

  رهنمودهای برند شما ، همراه با تحقیقات و تحلیل بازار مداوم ، باید در تعیین بهترین راه برای بازاریابی محصولات خود ، از مزیت تاکتیکی برخوردار باشد. بازاریابی می تواند ترکیبی و منطبق با تاکتیک ها باشد ، اما مراقب باشید که خود را گسترش دهید.

  با مشاوره مداوم با راهنمای برند خود ، باید بتوانید تلاشهای خود را بر روی تاکتیکهای واقعاً مهم متمرکز کنید.

  در پایان روز ، بازاریابی روندی است که منجر به فروش شما می شود ، اما برندسازی پایه ای است که شما بر روی آن شهرت و وفاداری مشتری خود را بنا می کنید.

  لطفا بخوانید:روانشناسی بالینی 
  what is branding 300x201 - برند سازی | چگونه برند سازی کنیم | برند چیست | قوانین برند سازی
  برند سازی

  تجارت خود را با برندسازی توانمند کنید

  تنها چیزی که می خواهید به خاطر بیاورید این است که مارک گذاری یک فعل است. این یک عمل است. بنابراین اگرچه در ابتدا ممکن است دلهره آور به نظر برسد – با در نظر گرفتن کلیه برنامه ریزی ها ، دارایی ها و پرسنلی که در تولید یک برند فراموش نشدنی تلاش می کنند- این امر ممکن است. شما به جای اینکه به دیگران اجازه دهید داستان شما را بیان کنند ، شما با مارک تجاری صحبت می کنید.

  اگر در روند کار گم شده باشید ، به یاد داشته باشید که پشتیبانی همیشه در دسترس است. هنگامی که دیدگاه تجاری خود را برقرار کردید ، با یک طراح حرفه ای برای زنده ماندن برند خود در تماس باشید.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی در زمینه های مشاوره شغلی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان کلینیک بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858 – 02126767945 – 09212773724

   

  مطالب پیشنهادی:

  روانپزشک خوب در تهران 

  فیلم پورن و اعتیاد به آن 

  چرا کودکان دروغ می گویند؟

  درمان اضطراب با نوروفیدبک 

  مرکز روانشناسی خوب در تهران 

  https://99designs.com/blog/logo-branding/what-is-branding/

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: