افزایش مدت انزال در مردان |درمان زود انزالی |افزایش زمان نعوظ | داروی افزایش زمان انزال

 • افزایش مدت انزال در مردان

  افزایش زمان انزال در مردان

  انزال تخلیه مایع منی (معمولاً حاوی اسپرم) از دستگاه تولید مثل مرد است که معمولاً با ارگاسم همراه است. این آخرین مرحله و هدف طبیعی تحریک جنسی مردان است و یک مؤلفه اساسی درک طبیعی است. در موارد نادر ، انزال به دلیل بیماری پروستات رخ می دهد. انزال نیز ممکن است در طول خواب به صورت خودبخود رخ دهد (انتشار شبانه یا “رویای مرطوب”). انزال معمولاً برای مردان بسیار لذت بخش است. دیسانزاسیون انزالی است که دردناک یا ناراحت کننده است. انزال رتروگراد شرایطی است که مایع منی به جای خارج کردن مجرای ادرار به  سمت مثانه حرکت می کند.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه سکس تراپی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  چگونه انزال خود را افزایش دهیم

  غذاها، مکمل ها و تغییرات سبک زندگی زیادی وجود دارد که می توانید برای افزایش انزال خود استفاده کنید. نکته مهم این است که روش های مختلفی را امتحان کنید تا شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

  روش افزایش سریع و آسان انزال

  1- مایعات بنوشید.

  مقدار مایع منی که در هنگام ارگاسم آزاد می شود مربوط به حجم مایعاتی است که مصرف می شود. دلیل آن این است که مایع منی مبتنی بر آب است و مایع منی حاوی مایعاتی است که به روانکاری راه اسپرم کمک می کند. بدن برای عملکرد صحیح به دو تا سه لیتر آب در روز نیاز دارد.  بنابراین نوشیدن مایعات بیشتر، باید انزال شما را افزایش دهد.

  2- گرما را از خود دور نگه دارید.

  مجاری حاوی اسپرم بسیار ظریف هستند، مانند یک گل در تندرا. آنها چنان ظریف هستند که وقتی در معرض گرمای بیش از حد قرار دارند، پژمرده می شوند. این ممکن است به پاسخ به یکی از سؤالات  جوانی شما کمک کند، چرا بیضه ها خارج از بدن هستند؟ در حقیقت، بیضه ها به جای داخل بدن در خارج از بدن قرار می گیرند زیرا باید بتوانند دمای پایین تر از 98.6 درجه فارنهایت (37.0 درجه سانتیگراد) را حفظ کنند، این همان دمایی است که بدن شما تنظیم گرما را انجام می دهد.

  images 2 1 - افزایش مدت انزال در مردان |درمان زود انزالی |افزایش زمان نعوظ | داروی افزایش زمان انزال
  افزایش مدت انزال در مردان

  3- از پوشیدن لباس زیر تنگ خودداری کنید.

  باز هم دمای ایده آل برای مایع منی و اسپرم کمی پایین تر از دمای معمولی بدن است. لباس زیر تنگ باعث افزایش دمای اسکروتوم می شود و در نتیجه سطح اسپرم و مایع منی کاهش می یابد.

  4- از نشستن با پاهایتان خودداری کنید.

  این وضعیت نیز تا حد زیادی بر میزان اسپرم و مایع منی تأثیر می گذارد. با خنک کردن ناحیه اسکروتوم در برابر بدن گرم، خطر افزایش دمای آن را بیش از حد طبیعی می کنید. این یک هشدار قرمز است.

  5- از ارگاسم خودداری کنید (برای یک یا دو روز).

  بدن شما به طور متوسط بیش از 1500 بار در هر ثانیه اسپرم تولید می کند. این تعداد در حدود 130 تا 200 میلیون سلول اسپرم در روز است. با این وجود، هر وقت ارگاسم می شوید، بخش عظیمی از سربازان سریال خود را از دست می دهید. برای افزایش اندازه ارتش سعی کنید کمی صبر کنید.
  پرهیز از ارگاسم به مدت یک یا دو روز تمام چیزهایی است که در واقع بدن برای ارتش مجدد خود لازم دارد. فراتر از یک یا دو روز، اسپرم شما مانند نشسته های ذخیره شده باز نشسته و پیر می شود.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه سکس تراپی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  افزایش انزال با رژیم و مکمل ها

  1- روی را همراه با اسید فولیک مصرف کنید. روی، یک ماده معدنی اساسی است که در چندین عامل متابولیسم سلولی مؤثر است. براساس یک مطالعه، در ترکیب با اسید فولیک، روی در مردان که دارای مشکلات باروری بودند، 74 درصد اسپرم را افزایش می دهد.
  چقدر روی و اسید فولیک باید هر روز مصرف کنید،؟ روزانه1 میلی گرم اسید فولیک و 15 میلی گرم سولفات روی توصیه می شود.
  همیشه به یاد داشته باشید که روی را در ترکیب با اسید فولیک مصرف کنید. هیچ مکملی به تنهایی تأثیر معنی داری بر تعداد اسپرم ها ندارد.

  2-عادت سودا را ترک کنید. نه تنها سودا سرشار از شربت ذرت با فروکتوز بالا و برای کبد شما خوب نیست بلکه برای کودک شما نیز بد است. در مقایسه با مردانی که عادت نوشیدن سودا ندارند، افرادی که بیشتر از یک کوارتز در روز می نوشند 30 درصد  تعداد اسپرم کمتری داشتند.

  3- اسیدهای آمینه خاصی را امتحان کنید. اسیدهای آمینه بلوک ساختاری پروتئین ها هستند. این ترکیبات آلی، که به طور مرتب گرفته می شوند، برای تقویت سطح رشته های پروتئین ها شناخته می شوند. دانشمندان معتقدند که اسپرم از اسیدهای آمینه بهره مند می شود زیرا اسیدهای آمینه خاصی در مقادیر زیادی در سر اسپرم یافت می شوند.

  images 7 1 - افزایش مدت انزال در مردان |درمان زود انزالی |افزایش زمان نعوظ | داروی افزایش زمان انزال
  افزایش مدت انزال در مردان

  4- میوه و سبزیجات زیادی بخورید. بعضی اوقات، تنها آنچه شما نیاز دارید یک رژیم غذایی سالم است. به ویژه میوه ها و سبزیجات که سرشار از آنتی اکسیدان هستند، که می تواند به بهبود کیفیت زندگی و افزایش اسپرم شما کمک کند. گذشته از افزایش اسپرم، غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان ها، شما را سالم تر کرده و به شما در بهتر شدن کمک می کنند. مواد غذایی سرشار از آنتی اکسیدان ها عبارتند از:
  لوبیاهای قرمز

  • زغال اخته وحشی ، زغال اخته و توت سیاه
  • آب نارگیل
  • آلوها
  • سیب
  • کنگر فرنگی

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه سکس تراپی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  افزایش انزال از طریق تغییر سبک زندگی

  1- تمرینات منظم عضلات از طریق کامپیوتر را انجام دهید.  تمرینات کگل، تمرینات عضلانی در PC (حرکات عضلانی “pubococcygeus”) برای هر دو جنس، به ویژه در مردان، عملکردهای زیادی انجام می دهد. علاوه بر سلامت پروستات و قطع انزال زودرس، در افزایش مدت زمان ارگاسم و همچنین افزایش انزال مؤثر هستند.

  2- سیگار را متوقف کنید. اگر به دلیل قانع کننده دیگری برای ترک سیگار نیاز دارید، این مورد را بدانید که سیگار کشیدن نه تنها تعداد اسپرم ها را کاهش می دهد بلکه احتمالاً منجر به ضعف بیشتر در اسپرم نیز می شود. پدرانی که هنگام تلاش برای بارداری سیگار می کشند، ممکن است کودکانی با مشکلات پزشکی بیشتر داشته باشند. در طول زمان تصور و بعد از آن، نگه داشتن مادر در محیط بدون دود بهترین روش عمل  است. ثابت شده است که ماری جوانا هورمون تستوسترون مرد و تعداد اسپرم را کاهش می دهد

  3- یاد بگیرید که استرس خود را مدیریت کنید. هرچند که زندگی شما پر استرس باشد، سعی کنید با این واقعیت که استرس اساساً ناسالم است، دست و پنجه نرم کنید. به نظر می رسد که هورمون های استرس در توانایی بیضه ها در تولید تستوسترون که عمدتاً مسئول تولید اسپرم است، اختلال ایجاد می کنند. علاوه بر انزال کاهش یافته، استرس عوارض زیر را نیز ایجاد می کند:
  جوش های آکنه و صورت
  – بیماری قلبی مانند آنژین و حمله قلبی
  – بی خوابی

  4- به اندازه کافی ورزش بدنی کنید. شواهد خوبی وجود دارد که نشان می دهد ورزش بدنی منظم در افزایش تعداد اسپرم ها مفید است.

  5- رابطه جنسی ایمن را تمرین کنید. همیشه از محافظت استفاده کنید. برای اینکه کاملاً مطمئن باشید با شخصی که به او اعتماد دارید، در یک رابطه متقابل شرکت کنید.

  images 4 - افزایش مدت انزال در مردان |درمان زود انزالی |افزایش زمان نعوظ | داروی افزایش زمان انزال
  افزایش مدت انزال در مردان

   

   

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه سکس تراپی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02122636858- 09212773724

  مطالب پیشنهادی :

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: