اصول موفقیت | اصول و قواعد زندگی | تعریف زندگی | اصول موفقیت در کار

موفقیت ، خوشبختی شما – هر چیزی که واقعاً بخواهید برای زندگی خود داشته باشید – باید با میل ، تعهد و پایداری غیرقابل باور ، غیرقابل مذاکره آغاز شود. بدون آن ، شما نمی توانید در برابر امتحان هایی که در راه شما قرار خواهد گرفت ، مقاومت کنید و به آنها غلبه کنید.

 • اصول موفقیت

  اصول موفقیت

  موفقیت – واقعی ،پایدار و ممکن است. در حال حاضر برای همه افراد در دسترس است. هم اکنون می توانید تصمیم بگیرید که فرد موفقی شوید. شما می توانید با سفری شروع کنید که ممکن است هرچیزی را که می خواهید در طی آن بیابید. اصول دستیابی به آنجا آسان نیست ، اما قابل یادگیری است.

  مهم نیست که برای زندگی چه کاری انجام می دهید ، مهم نیست که چند ساله باشید ، و فارغ از اینکه کجا بزرگ شده اید ، همه ما دارای هدف مشترک هستیم – آرزوی موفقیت. موفقیت واقعی باید توسط شما تعریف شود ، مخصوص شما و اهداف شما باشد. آنچه برای شما به عنوان موفقیت معنی دارد ، می تواند برای دیگری بسیار متفاوت باشد. موفقیت برخی ممکن است به معنای ماشین و خانه های فانتزی باشد. موفقیت برای دیگران ممکن است به معنای والدین ، ​​همسر یا دوست خوب باشد. برای دیگران ، شاید ساده بودن شاد بودن باشد. یا می تواند تمام موارد فوق باشد.

  موفقیت ، خوشبختی شما – هر چیزی که واقعاً بخواهید برای زندگی خود داشته باشید – باید با میل ، تعهد و پایداری غیرقابل باور ، غیرقابل مذاکره آغاز شود. بدون آن ، شما نمی توانید در برابر امتحان هایی که در راه شما قرار خواهد گرفت ، مقاومت کنید و به آنها غلبه کنید.

  Success 300x222 - اصول موفقیت | اصول و قواعد زندگی | تعریف زندگی | اصول موفقیت در کار
  موفقیت

  20 اصل موفقیت

  1_تنها چیزی که در زندگی شما را کنترل می کند، دیدگاه شماست. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، شما کنترل می کنید که معنی آن چیست و با معنایی که به اوضاع می دهید آن را کنترل می کنید.

  2_ترس از شکست بدتر از خود شکست است.

  3_شکست تنها بخشی از سفر به موفقیت است. آنجا که شکست تجربه نشده باشد داستان موفقیت آمیزی وجود ندارد.

  4_این مربوط به کاری نیست که شما می خواهید برای زندگی انجام دهید ، این درباره شما است که چه می خواهید باشید. هدف و میراث شما چیست؟ من معتقدم که سوال قدیمی ، “وقتی بزرگ می شوید چه می خواهید باشید؟” اشتباه است. باید بپرسیم ، “شما کی می خواهید باشید؟ چه ردپایی را می خواهید در این دنیا بگذرانید؟ “از آنجا ، شما پاسخ خود را در مورد آنچه باید” انجام دهید “خواهید داشت.

  5_در مسابقه خود تمرکز کنید. وقتی خیلی مشغول نگاه کردن به پشت و اطراف خود هستید ، مردم از کنار شما عبور می کنند.

  6_رهبری واقعی از انرژی خوبی حاصل می شود. بیشتر از آنچه که انرژی شما شبیه به استحکام گرفتن دست شما است نگران باشید.

  7_زندگی تا زمانی که درس خود را یاد بگیرید بارها و بارها همان چالش ها / مشکلات را برای شما ایجاد می کند.

  8_تا زمانی که از جاده های داخلی خود پرش نکنید ،موانع بیرونی شما کاملاً در جای خود باقی خواهند ماند. ما وقت زیادی را صرف همه موانع بیرونی اطرافمان می کنیم و بهانه می کنیم. اما هرچه واضح تر و آگاه تر از موانع جاده ای داخلی خود باشیم و آنها را حل کنیم ، سد معابر خارجی نیز ناپدید می شوند.

  9_موفق ترین افراد کسانی هستند که ابتدا روی خودشان کار می کنند.

  10_داوری نکنید — الهام بگیرید. اگر بیش از حد مشغول قضاوت در مورد همه و همه چیز در اطراف خود هستید ، باز هم برای پیدا کردن الهام در اطرافیان باز نیستید.

  11_شما مجاز نیستید از چیزی شکایت کنید ، مگر اینکه بخواهید کاری در مورد آن انجام دهید.

  12_خود را با افرادی که می خواهید مثل آنها باشید احاطه کنید.

  13_بیاموزید که با ناراحت بودن راحت باشید. هرچه بیشتر با ترس از یک موضوع روبرو شوید ، رشد بیشتری در آن خواهید داشت.

  14_همیشه بپرسید ، “چه می شود؟” و “چرا نه؟” به جای فکر کردن ، “اگر من شکست بخورم؟” بپرسید ، “اگر من موفق شوم؟”

  15_خلاقیت سرمایه نامحدود شماست. قدرت آن را درک کرده و از آن استفاده کنید.

  16_“من فقط روزهای خوبی دارم.” اگر هر روز با این طرز فکر شروع می کنید ، حتی وقتی چالش هایی پیش می آیند ، طرز فکر مثبت شما به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتری بر سختی ها غلبه کنید.

  17_ردپای خود را بسازید. نیازی نیست آنچه دیگران قبل از شما انجام داده اند را انجام دهید.

  18_دکمه “تنظیم مجدد ذهنی” را بزنید. وقتی در حال فکر کردن به افکار منفی هستید ، پیش بینی کنید که دکمه “حذف” را در ذهن خود بزنید و شروع به بازنویسی یک داستان بهتر کنید.

  19_موفقیت در همه جا وجود دارد. برای تجربه کامل آن باید آن را ببینید و آن را باور کنید.

  20_در هر آنچه برای ما اتفاق می افتد ، درسی وجود دارد. با سپاسگذاری شروع کنید و همه چیز دیگر خود را نشان خواهد داد.

  realtor success principles 300x225 - اصول موفقیت | اصول و قواعد زندگی | تعریف زندگی | اصول موفقیت در کار
  اصول موفقیت در کار
  • زیبایی موفقیت این است که می تواند لایه های زیادی داشته باشد. موفقیت لازم نیست که فقط به یک جنبه از زندگی محدود شود – بلکه به همان اندازه جنبه هایی که ما می خواهیم در آن موفق شویم وجود دارد. بخش مهم موفقیت این است که از آنچه می خواهید آگاه باشید آن را تعریف کنید ، آن را بنویسید و هر روز به آن فکر کنید ، که در آن مراحل لازم است تا داستان موفقیت خود را بنویسید.

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02126767945 – 02122636858- 09212773724

  6 اصول ذهنیت افراد موفق

  1. حرف خود را نزد خود نگه دارید.

  وقتی کاری را انجام می دهید که می گویید می خواهید انجام دهید ، خود احترام و هویت مثبت ایجاد می کنید. افراد موفق می فهمند که هر وقت وعده هایی را که به خودتان می دهید می شکنید ، هویت خود را به ضعف می کشید و اعتماد به نفس خود را به عنوان یک شخص ضعیف می کنید.

  2. از حسادت به نفع خود استفاده کنید.

  خواستن چیزی که در حال حاضر ندارید ، رفتاری است که ریشه در DNA شما دارد. اما فقط به این دلیل که این یک احساس طبیعی است به این معنی نیست که نمی توانید آن را کنترل کنید یا از آن به نفع خود استفاده کنید. افراد موفق می فهمند که در زیر لایه های حسادت یک نیاز اصلی آنها است.

  3. حسرت خود را نداشته باشید.

  یکی از تفاوتهای بزرگ بین کسانی که در طول مسیر رشد شخصی در این دوره باقی می مانند ، در مقایسه با کسانی که از مسیر خارج می شوند ، توانایی بازگشت به سرعت از خطرات است. افراد موفق می فهمند که زندگی منصفانه نیست. آنها همچنین می فهمند که دیوارکشی و بهانه گرفتن برای خودشان فقط قدرت شخصی آنها را از بین می برد. هنگامی که شما شرایط خارجی را مقصر می دانید ، می توانید قدرت شخصی خود را به طور موثر از بین ببرید. نکته اصلی زندگی این نیست که چه اتفاقی برای شما می افتد بلکه نحوه واکنش شما به آنچه اتفاق می افتد مهم است.

  Self Confidence is the Key to Success by The Wellness Universe TheWellnessUniverse WUVIP KeyToSuccess 300x191 - اصول موفقیت | اصول و قواعد زندگی | تعریف زندگی | اصول موفقیت در کار
  اصول موفقیت

  4. درک کنید که “شکست” تجربه است.

  شکست در مورد چشم انداز است. چنین چیزی وجود ندارد ، مگر اینکه شما آن را تصور کنید. افراد موفق می فهمند که شکست یک توهم است که در ذهن آنها ایجاد می شود و برای ساختن یک واقعیت توانمند ، کیمیاگری ذهنی را انجام می دهند. هنگامی که افراد موفق یک هدف را تعقیب می کنند ، دو اتفاق ممکن است رخ دهد: آنها به نتیجه دلخواه خود می رسند یا از آن تجربه می گیرند. کوتاهی در رسیدن به هدف شما یک شکست نیست ، این درسی است که می توانید برای دفعه بعدی استفاده کنید.

  5- با ذهنیت یک سرمایه گذار همکاری کنید.

  درست همانطور که بازار سهام نوسانات را تجربه خواهد کرد ، سفر شخصی شما قله ها و دره های آن را نیز تجربه خواهد کرد. سرمایه گذاران که علیرغم این سرمایه گذاری طولانی مدت در سرمایه گذاری خود باقی می مانند ، غالباً به خاطر صبر و حوصله خود پاداش می گیرند. همین منطق در مورد پیشرفت شخصی شما صدق می کند. افراد موفق می فهمند که احساسات و پیامد ها در طول مسیر بالا می روند و سقوط می کنند.

  6. در رسیدن به هدف ثابت قدم باشید ، اما در مورد جزئیات انعطاف پذیر باشید.

  اهداف خود را به عنوان مقصد و اقدامات مختلف ، عادات و راهبردها به عنوان وسایل نقلیه خود تصور کنید. وسایل نقلیه بالقوه بی شماری می توانند در رسیدن به مقصد مورد نظر خود به شما کمک کنند. نکته اصلی در یافتن موارد مناسب منحصر به فرد برای شماست. افراد موفق با آنچه می خواهند سرسخت هستند ، اما می فهمند که رسیدن به مقصد نهایی شامل مسافت و جاده های جانبی غیر منتظره برای کشف است. آنچه شما را به سمت A می برد لزوماً شما را به نقطه B نمی رساند. همچنان که رشد می کنید و پیشرفت می کنید ، باید به طور مداوم در تکامل باشید و در برابر ایده های جدید باز باشید. اگر نمی کنید یا نیستید ،فرصت ها را از دست می دهید.

  The Dirty Little Secret to Success 300x200 - اصول موفقیت | اصول و قواعد زندگی | تعریف زندگی | اصول موفقیت در کار
  اصول موفقیت

  برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز مشاوره بوجیکا با شماره های زیر تماس بگیرید

  02126767945 – 02122636858- 09212773724

  مطالب پیشنهادی:

  علائم بیش فعالی 

  عزت نفس 

  متخصص زوج درمانی 

  کاریزما | مقاله کاریزما 

  مشاوره تلفنی خانواده 

  6 Mindset Principles of Successful People

  20 Principles of Success Not Taught in School

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: